Jak wejść w biznes Bitcoin, który działa

Technologia Blockchain rozwija się w zadziwiającym tempie. Ta technologia tworzy dobrze prosperujące środowisko dla przedsiębiorców pragnących rozpocząć biznes Bitcoin. To była ekscytująca przejażdżka dla inwestorów BTC, aw ciągu ostatnich dziewięciu lat nastąpił znaczny wzrost w obszarze kryptowalut. Obecnie istnieje wiele możliwości biznesowych związanych z Bitcoinami do rozważenia.

Czas na pracę domową

Twoje poszukiwanie idealnego biznesu BTC powinno rozpocząć się od badań. Możliwości biznesowe związane z Bitcoinem są wszędzie, ale należy pamiętać, że nie wszystkie kraje są za bitcoinami. Tylko Chiny jeden Bankomat BTC będzie działał do czasu wprowadzenia zakazu ICO w kraju w zeszłym roku. Dziś ten bankomat BTC znajduje się w holu siedziby BTCC, udekorowany jak choinka, bez BTC.

Czas prawnika

Aby uniknąć utraty inwestycji, przed wyborem konkretnego modelu biznesowego należy zapoznać się z lokalnymi przepisami. Kraje różnią się pod względem legalności kryptograficznej. Aby uniknąć najgorszego scenariusza, takiego jak wtrącenie do więzienia i skonfiskowanie wszystkich kryptowalut, musisz skonsultować się z lokalnym samorządem. Prawnik może ułatwić tę część procesu.

Niektórzy prawnicy specjalizują się w manierach związanych z kryptowalutami, takich jak Lee Schneider od prestiżowej kancelarii McDermott Will & Szmergiel. Pan Schneider wyjaśnił ostatnio, że jego praktyka jest teraz poświęcona wyłącznie technologii blockchain wywiad z theinformation.com. On też nie jest sam. Coraz więcej firm prawniczych zwraca się na rozwijający się rynek kryptowalut w poszukiwaniu nowych klientów.

Rozważ swoje finansowanie

Twoje dostępne fundusze będą odgrywać kluczową rolę w określeniu, który model biznesowy najlepiej pasuje do Twoich kryteriów. Nie wszystkie biznesy Bitcoin kosztują tyle samo. Istnieje wiele tanich start-upów BTC, takich jak bankomaty BTC i towary. Możesz założyć dowolną z tych firm za mniej niż 20 000 USD.

Bitcoin ATM Business

Bitcoin ATM Business

Istnieją również firmy BTC, które wymagają bardzo dużych inwestycji. Będziesz potrzebował znacznego kapitału, jeśli rozważasz otwarcie dużej operacji wydobywczej. Platformy górnicze ASIC są drogie w zakupie i eksploatacji. Bardzo łatwo możesz wydać znaczną kwotę swoich funduszy na same platformy wydobywcze.

Na przykład aktualnym standardem branżowym jest Antminer S9. Te jednostki kosztują 698 dolarów. Duża operacja wydobywcza mogłaby z łatwością składać się ze stu s9 Antminerów. Wiele dużych gospodarstw górniczych obejmuje nawet tysiące platform wiertniczych. Farma wydobywcza tej wielkości wymagałaby inwestycji 700 000 USD przed innymi kosztami związanymi z działalnością, takimi jak lokalizacja, personel i instalacja.

Usługi pożyczkowe Bitcoin

Pożyczki Bitcoin specjalizują się w dostarczaniu kapitału startowego. Usługi te mogą znacznie zwiększyć Twoje finansowanie, jeśli są prawidłowo wykorzystywane. Usługi pożyczkowe Bitcoin mogą być świetnym sposobem na rozpoczęcie biznesu Bitcoin bez wydawania całego ciężko zarobionego krypto. Jednym z przykładów platformy pożyczkowej Bitcoin jest Unchained Capital.


Unchained Capital pożyczy Ci USD i pozwoli Ci użyć Twojego Bitcoina lub Ethereum jako zabezpieczenia. Użytkownicy mogą pożyczyć do 50 procent wartości ich zabezpieczenia kryptograficznego. Pożyczki są dostępne na okres trzech miesięcy i dwóch lat. Wadą jest to, że oprocentowanie pożyczki wynosi od dziesięciu do czternastu procent. Ale może się okazać, że Twoja potencjalna firma może dostosować się do tych stóp procentowych i nadal przynosić spory zysk.

Popularne firmy Bitcoin do rozważenia

Istnieje wiele popularnych rodzajów biznesów BTC rozwijających się na całym świecie. Przekonasz się, że niektóre z nich lepiej pasują do Twojej lokalizacji niż inne. Podczas omawiania biznesów Bitcoin nie ma jednego uniwersalnego rozwiązania. Tylko badania pomogą Ci określić najlepsze opcje inwestycyjne. Poświęćmy chwilę, aby przyjrzeć się kilku najpopularniejszym modelom biznesowym BTC, jakie widzimy dzisiaj.

Bankomat BTC

Bankomaty Bitcoin stają się coraz bardziej popularne. Urządzenia te pozwalają użytkownikom anonimowo kupować, wysyłać i sprzedawać BTC. Koszt tej anonimowości to opłaty transakcyjne, które są znacznie wyższe niż w przypadku alternatyw online, takich jak Coinbase. Bankomat BTC może zapewnić znaczny dochód, jeśli zostanie umieszczony w odpowiednim miejscu. Będziesz chciał zweryfikować ich legalność w swoim kraju przed zakupem jednostki.

Zaletą bankomatu BTC jest to, że jest to zautomatyzowany system biznesowy, który wymaga jedynie utrzymywania gorącego portfela maszyn w BTC. Wadą jest to, że wahania cen mogą wpływać na wartość BTC w Twoim gorącym portfelu. W wielu krajach, takich jak USA, Twój bankomat BTC będzie mógł sprzedawać BTC tylko użytkownikom. Sprzedaż BTC bezpośrednio za fiat bez zgodności z KYC jest nielegalna w USA ze względu na przepisy dotyczące waluty fiducjarnej. Klienci mogą kupić wszystkie BTC z Twoich maszyn, ale będą musieli udać się gdzie indziej, aby je sprzedać.

Przelew BTC

Firmy zajmujące się przekazami bitcoinów przeżywają boom na całym świecie. Firmy przekazujące pieniądze wysyłają pieniądze za granicę. Narody takie jak Indie a Republika Południowej Afryki jest w dużym stopniu uzależniona od przekazów pieniężnych. Firmy przekazujące pieniądze BTC mogą zapewnić tym klientom opłacalną alternatywę dla tradycyjnego procesu przesyłania pieniędzy za granicę. Usługi przelewów kryptograficznych zapewniają klientom natychmiastowe transakcje i obniżone stawki. Firma zajmująca się przelewami kryptograficznymi może być inteligentnym biznesem Bitcoin do rozważenia, jeśli mieszkasz w obszarze, w którym przekazy pieniężne są kluczowym elementem lokalnej gospodarki.

Globalne płatności za pośrednictwem Banku Światowego

Globalne płatności za pośrednictwem Banku Światowego

Działalność górnicza

Wydobywanie BTC jest nadal opłacalne dzięki rozwojowi platform górniczych o dużej mocy i basenów górniczych. Pule kopalniane łączą moc obliczeniową każdego użytkownika w sieci. Dodatkowa lewarowana moc mieszania daje pulom wydobywczym możliwość zwiększenia efektywności wszystkich zaangażowanych górników. Górnicy dzielą zarobione zyski na podstawie swoich składek w haszyszu.

Obecnie platformy wydobywcze z układami scalonymi specyficznymi dla aplikacji (ASIC) są najlepszą opcją do wydobywania BTC. Te chipy są tysiące razy skuteczniejsze w obliczaniu algorytmu BTC Hash-256 niż procesory graficzne lub procesory. Jednak platformy ASIC pochłoną znaczną część Twojej inwestycji.

Musisz także wziąć pod uwagę koszty operacyjne. Regiony, w których dostępne są niedrogie lub odnawialne źródła energii, są lepiej przystosowane do działalności wydobywczej. Może się okazać, że nie osiągniesz zysku, jeśli założysz operację wydobywczą na obszarze o wysokich kosztach energii elektrycznej. Do wydobycia jest mniej niż cztery miliony BTC. Ten niedobór powinien pomóc w zwiększeniu popytu na BTC, a jego cena powinna odpowiednio wzrosnąć. Szacuje się, że ostatni BTC zostanie wydobyty do 2140 roku.

Możliwości biznesowe Bitcoin

To ekscytujące widzieć, jak technologia blockchain zapewnia światu mnóstwo nowych możliwości biznesowych. Wiele osób w przestrzeni kryptowalut uważa, że ​​zdecentralizowany rynek będzie się rozwijał przez wiele lat. Otwierając biznes Bitcoin teraz, mądrze pozycjonujesz się w tej cyfrowej rewolucji gospodarczej.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map