Jak uzyskać pożyczkę w BTC

Pożyczki: Niektórzy ludzie ich potrzebują i spłacają za pomocą miesięczne spłaty złych kredytów które można pobrać ze strony jusyrightloans. Niektórzy ludzie zarabiają pieniądze, pomagając ludziom w potrzebie. Do niedawna wszystkie banki i Pożyczki P2P były zawierane w walucie fiducjarnej. Ale jedno duże pytanie dla miłośników bitcoinów brzmiało: godzpożyczki w BTC?.

Czy pożyczka w Bitcoin jest dla Ciebie możliwa? Czy ma to dla Ciebie sens finansowy? Jak / gdzie możesz otrzymać pożyczkę w Bitcoin? Śledź dalej, a tutaj nauczysz się podstaw.

Pożyczki: najważniejsze pytania

Zanim dowiesz się, jak otrzymać pożyczkę w BTC, zadaj sobie kilka trudnych pytań:

 • Dlaczego muszę pożyczyć kapitał w bitcoinie lub w innej walucie??
 • Czy jest to pożyczka na cele produkcyjne (rozszerzenie działalności, wynajem nieruchomości, edukacja itp.)?
 • Czy jestem przekonany, że korzyści z zaciągnięcia kredytu znacznie przewyższą koszty i potencjalne ryzyko?
 • A jeśli nie mogę spłacić pożyczki w terminie? Czy poradzę sobie z konsekwencjami?
 • Czy oprocentowanie i opłaty za pożyczkę Bitcoin są wysokie w porównaniu do tradycyjnej pożyczki bankowej?

Jeśli masz więcej pytań, zapoznaj się z często zadawanymi pytaniami dotyczącymi wypożyczania od Licencjonowani pożyczkodawcy w Singapurze

Sprawdź ceny

Banki i inni pożyczkodawcy korzystający z płatności fiducjarnych używają Twojego konta Ocena kredytowa, roczny dochód, zadłużenie itp. w celu ustalenia, czy Twoje ryzyko kredytowe jest akceptowalne. Twoje oprocentowanie pożyczki zostanie określone na podstawie tych wskaźników. Na przykład firma Lightstream.com z siedzibą w USA może udzielić na 24 miesiące pożyczki na remont domu w wysokości 10 000 USD w wysokości od 4,99 do 12,24%. „Pożyczka edukacyjna PreK-12” ma oprocentowanie od 6,24 do 13,69%. Nie ma żadnych opłat za udzielenie pożyczki.

Porównaj te stopy procentowe z oprocentowaniem pobieranym przez Bitbond.com z siedzibą w Niemczech. Dwunastomiesięczna pożyczka biznesowa w wysokości 10000 euro w Bitcoin zwróci co najmniej 1124 euro odsetek. To 11,24% rocznie (rocznie) przed dodaniem 2 do 3% opłaty za udzielenie pożyczki. Opłaty za spóźnienia są wymienione jako 0,01% zaległej kwoty dziennie. (Wszystkie powyższe informacje ze stron Lightstream.com i Bitbond.com).

Dwa wnioski z powyższych informacji:

 1. Jeśli masz doskonałą zdolność kredytową, pożyczka od tradycyjnego pożyczkodawcy fiducjarnego może zapewnić niskie oprocentowanie.
 2. Im niższa zdolność kredytowa, tym bardziej stawki tradycyjnego pożyczkodawcy fiducjarnego w porównaniu do stawek pożyczkodawcy Bitcoin.

Jak uzyskać pożyczkę w BTC

W przeciwieństwie do tradycyjnych pożyczkodawców, Bitbond.com wykorzystuje system rankingu współczynników zaufania, który pomaga określić prawdopodobieństwo spłaty pożyczki Bitcoin. Najpierw podaj swoje dane osobowe:


 • Imię, płeć, wiek
 • Informacje kontaktowe
 • Dane dotyczące zatrudnienia (ostatnie odcinki wypłat, nazwa firmy lub nazwa pracodawcy)
 • Dane dotyczące miejsca zamieszkania (i dowód rachunków za gaz, prąd, wodę)

Następnie algorytmy Bitbond chcą widzieć całą Twoją firmę online, konto bankowe, PayPal i połączenia z mediami społecznościowymi. To są zrobić albo złamać punkty danych, które mogą określić, czy otrzymałeś pożyczkę, czy nie.

Błyszczący, szczęśliwi klienci

Na przykład, jeśli Twoja firma ma wielu zadowolonych klientów eBay, Etsy, Shopify lub Amazon, to dla Ciebie duży plus. Jeśli masz długoterminowe, stabilne relacje z regulowanym bankiem, również jest to postrzegane pozytywnie. To samo dotyczy sytuacji, gdy prowadzisz dużo interesów za pośrednictwem PayPal i przy minimalnych skargach klientów. Wreszcie, Bitbond chce sprawdzić wszystkie Twoje konta w mediach społecznościowych, takie jak Twitter, Facebook, LinkedIn itp.

Dobry, szlachetny obywatel

Im bardziej wszystkie te powiązania przedstawiają Cię jako stabilnego, uczciwego kupca, tym większe jest prawdopodobieństwo, że Twoja pożyczka zostanie zatwierdzona. Ranga pożyczkobiorcy Bitbond obejmuje zakres od A do F, przy czym ranga A zapewnia najniższe stopy procentowe. Pamiętaj, że to inni właściciele kont Bitbond faktycznie podejmują ryzyko pożyczenia Ci swojego Bitcoina. Bitbond jest po prostu pośrednikiem, łączącym Cię z innymi, którzy chcą pożyczyć Ci swój Bitcoin na procent.

Zatwierdzenie Twojej pożyczki może zająć do 14 dni (maksymalny czas, w którym Twoja pożyczka ma być wystawiona), ale zazwyczaj jest szybsza. Zależy to po prostu od tego, jak korzystnie Bitbond plasuje wszystkie Twoje dane osobowe, konta bankowe i biznesowe. Jeśli Twoja ranga pożyczkobiorcy Bitbond to E lub F, znalezienie pożyczki o niskim oprocentowaniu może być trudne.

Pegged – czy nie?

Pożyczkodawcy na Bitbond mogą określić, czy Twoja pożyczka ma zostać spłacona za pomocą sztywnego kursu walutowego (podstawowa waluta pożyczki), czy też zmiennego kursu wymiany BTC. Ze strony Bitbond, dokładna definicja:

Podstawową walutą kredytu jest waluta, w której obliczany jest harmonogram spłat. Jeśli jest to bitcoin, pożyczkobiorca musi spłacić kwotę pożyczki bitcoin wraz z odsetkami. Jeśli walutą bazową jest dolar amerykański lub euro, spłaty pożyczki są obliczane w dolarach lub euro. Faktyczna płatność nadal odbywa się w bitcoinach. Jednak ilość bitcoinów spłacanych każdego miesiąca zmienia się wraz z ceną bitcoinów. Wartość płatności w dolarach lub euro jest stała. Ma to na celu złagodzenie wahań cen bitcoinów dla pożyczkobiorców i pożyczkodawców.

(Thomas z Bitbond.com odpowiedział niemal natychmiast na moją listę pytań przesłanych pocztą elektroniczną. To z pewnością dobrze wróży, jeśli Ty lub inni pożyczkodawcy / pożyczkodawcy wymagacie szybkiej obsługi klienta).

Najwyraźniej większość rozsądnych pożyczkobiorców zdecyduje się na spłatę kredytu w dolarach amerykańskich lub euro. Eliminuje to obawy o potencjalnie duże ruchy cen Bitcoin w okresie trwania pożyczki.

Koniec czasu

Witryna Bitbond udostępnia przykładowy kalkulator spłaty pożyczki dla hipotetycznej pożyczki Bitcoin w wysokości 10000 USD na dwanaście miesięcy w euro. Oto zrzut ekranu:

Jak uzyskać pożyczkę w BTC

Przykładowy harmonogram spłaty 12-miesięcznej pożyczki Bitcoin denominowanej w 10000 euro. Zwróć uwagę na duże obciążenie z góry odsetek na wczesnych etapach tej hipotetycznej pożyczki. Grafika wykresu za pośrednictwem strony Bitbond.com.

Pożyczkodawcy Bitbond mogą tak kształtować spłaty pożyczki, aby pożyczkobiorcy płacili więcej odsetek miesięcznie na wczesnym etapie pożyczki. Może to pomóc zmniejszyć straty pożyczkodawcy, jeśli Twoja pożyczka stanie się niespłacalna w średnim lub późnym terminie. Wywiera również większą presję na spłatę pożyczki. Pożyczki samochodowe w Stanach Zjednoczonych miały taką strukturę jeszcze przed 1990 rokiem. Opiera się na formule spłaty pożyczki znanej jako zasada 78s. To zdecydowanie przechylone na korzyść pożyczkodawcy!

Deadbeats Beware

Jeśli nie spłacisz pożyczki Bitcoin, Bitbond przekaże pierścień do swojego wewnętrznego działu windykacji i na pewno skontaktujemy się z Tobą w sprawie niezapłaconego zobowiązania. Jeśli to nie zwróci Twojej uwagi, firma skieruje Twoją sprawę do zewnętrzna agencja windykacyjna aby wywierać jeszcze większy nacisk. Odchodzić ze zobowiązania kredytowego to pewny sposób na zniszczenie finansowej przyszłości. Nie rób tego.

Podsumowanie

Jak uzyskać pożyczkę w BTC? To dość prosty proces. Jednak nie wydaje się, aby pożyczanie w bitcoinach miało jakąkolwiek realną przewagę w porównaniu z pożyczaniem w walucie fiducjarnej, chyba że:

 1. Twoja ocena kredytowa jest zbyt niska, aby otrzymać pożyczkę od tradycyjnego pożyczkodawcy (banku, spółdzielczej kasy pożyczkowej, S.&L itp.), i
 2. Możesz zyskać wysoką pozycję pożyczkobiorcy dzięki Bitbond w porównaniu ze swoim wysokiej jakości portfelem biznesu online, kontem bankowym, PayPal i połączeniami z mediami społecznościowymi.

Jeśli kwalifikator numer jeden nie ma zastosowania w Twojej sytuacji, prawdopodobnie będziesz w stanie uzyskać lepsze oprocentowanie od tradycyjnego pożyczkodawcy fiducjarnego. Ale co gdyby obie tych kwalifikacji dotyczy Ciebie? Prawdopodobnie otrzymasz ukłon w sprawie pożyczki Bitbond Bitcoin. Należy jednak spodziewać się wyższego oprocentowania niż osoba z wysoką zdolnością kredytową, która zaciąga tradycyjną pożyczkę fiducjarną.

Dokładnie porównaj oferty tradycyjnych pożyczkodawców fiat i pożyczkodawców Bitcoin. Zastanów się dokładnie, który styl pożyczki będzie dla Ciebie najlepszy. Poświęć trochę czasu na przeczytanie wszystkich informacji o pożyczce, zanim podpiszesz swoje imię i nazwisko w przerywanej linii.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map