Jak Genesis Mining przejął sektor Cloud Mining

Genesis Mining to jedna z największych operacji wyszukiwania w chmurze na świecie. To krypto ogromny zaczynał od skromnych początków i wyrósł na globalną potęgę w mniej niż pięć lat. Strategia Genesis Mining polegająca na zapewnieniu eksploracji w chmurze na poziomie przedsiębiorstwa zainteresowanym inwestorom kryptowalutowym opłaciła się ogromnie i pozwoliła firmie wyrzeźbić stały dom w przestrzeni kryptowalut.

Wczesne dni

Podróż rozpoczyna się od jednego ze współzałożycieli Genesis Mining i długoletniego zwolennika kryptowalut, Marco Streng. Był rok 2011, a Marco właśnie zbudował jedną ze swoich pierwszych platform górniczych. Podczas swojej pracy jako górnik domowy Marco nauczył się cennych lekcji o swoim rzemiośle, które później pomogły ukształtować przyszłość całego rynku kryptowalut.

Rynek kryptowalut był w tym czasie bardziej niestabilny, a górnicy kryptowalut byli zmuszeni budować swoje platformy w domu. W zależności od innych czynników związanych z tym procesem, takich jak koszty energii elektrycznej, użytkownicy mogli łatwo stwierdzić, że tracą pieniądze na swoim przedsięwzięciu górniczym. Uznając potrzebę rozwiązania tego problemu, Marco wymyślił pojęcie górnictwa Genesis.

https://t.co/kPlYW50hOq

– Marco Streng (@Marco_Streng) 27 stycznia 2017 r

Przestrzeń kryptograficzna miała już wiele platform do eksploracji w chmurze, ale wiele było prostymi schematami Ponzi, a nie faktycznymi operacjami wydobywczymi. Jak można sobie wyobrazić, tego typu słaby model biznesowy nie sprawdza się dobrze przez długi czas i zwykle kończy się utratą wszystkich pieniędzy przez nowych inwestorów.

Eksploracja w chmurze jest szczególnie dobrym modelem biznesowym dla schematów Ponzi, ponieważ użytkownicy nigdy nie wchodzą do Twojego obiektu. Rynek stał się w pewnym momencie tak nasycony tymi oszustwami, że wielu inwestorów kryptowalutowych to odczuwało wszystko operacje wyszukiwania w chmurze były oszustwami.

Górnictwo Genesis

W samym środku tego chaosu Genesis Mining wykorzystał jeden z filarów społeczności kryptograficznej, przejrzystość, aby zapewnić użytkownikom nowy poziom bezpieczeństwa i zaufania. W przeciwieństwie do konkurencji, Genesis Mining zdecydował się przestrzegać surowych wytycznych SEC. Nawet firma wniesiony za udzielenie licencji na inwestycję o wartości 100 mln USD fundusz w 2016 roku. Ta strategia odróżniała platformę wydobywczą od konkurencji i ostatecznie sprawiła, że ​​koncepcja odniosła ogromny sukces.

Centra danych

Obecnie Genesis Mining jest właścicielem i operatorem jednych z największych centrów danych na świecie. Firma utrzymuje dokładne lokalizacje swoich centrów danych w tajemnicy, ale przez lata śledczy potwierdzili, że firma obsługuje co najmniej trzy główne instalacje górnicze zlokalizowane w Islandia, Kanada i Bośnia.

Enigma


Genesis Mining od samego początku kształtował branżę. Twórcy stworzyli pierwszą ekskluzywną farmę wydobywczą Ethereum znaną jako Enigma. Obiekt wykorzystuje połączenie najnowocześniejszych zrębków górniczych i energii geotermalnej, aby zaoferować użytkownikom konkurencyjne wypłaty z inwestycji. Zakład jest uważany za jedną z największych farm górniczych na świecie i znajduje się w stolicy Islandii, Reykjaviku.

Enigma Mining Facility Za pośrednictwem strony internetowej Genesis Mining

Enigma Mining Facility Za pośrednictwem strony internetowej Genesis Mining

Funkcje wydobywania Genesis

Platforma Genesis Mining oferuje korporacjom i osobom fizycznym na całym świecie konkurencyjne ceny kontraktów na kopanie w chmurze. Platforma zapewnia użytkownikom mnóstwo unikalnych funkcji, takich jak Promienny. Radiant bierze pod uwagę całe spektrum problemów związanych z wydobyciem, w tym koszty energii elektrycznej, ceny bitcoinów i moc obliczeniową. Platforma automatycznie dostosowuje wydajność platform wydobywczych, aby zapewnić maksymalną rentowność.

Genesis Mining w społeczności Crypto

Obecnie platforma Genesis Mining ma ponad dwa miliony zarejestrowanych użytkowników, a założyciele firmy są filarami społeczności kryptowalut. Dyrektor generalny firmy, Marco Streng, często przemawia publicznie podczas wydarzeń związanych z blockchain na całym świecie. Forbes napisał artykuł o Sile, w którym magazyn opisał go jako „27-letniego matematyka budującego imperium Bitcoin”. Siła okazała się korzystnym przedsiębiorcą, a jego firma nawiązała strategiczne partnerstwa na swojej drodze, aby wzmocnić swoją pozycję rynkową.

Partnerzy Genesis Mining z Hive Blockchain

We wrześniu 2017r, HIVE Blockchain Technologies Ltd. nabyty Centrum danych Genesis Mining w Reykjaviku za 9 milionów dolarów i 67 975 428 akcji zwykłych w kapitale produkowanym przez firmę. HIVE Blockchain to partnerstwo między Genesis Mining i Foire Group. Połączenie wykonało HIVE Blockchain the Największa notowana na świecie firma zajmująca się infrastrukturą blockchain.

Zrezygnuj z pracy prokuratora generalnego Karoliny Południowej

Nie zawsze jest fajnie być pionierem w branży, jak niedawno dowiedział się Genesis Mining. W marcu tego roku firma otrzymała zaprzestania i zaniechania od prokuratora generalnego Karoliny Południowej. Zaprzestanie i zaniechanie miało na celu wstrzymanie operacji eksploracji w chmurze, podczas gdy prokurator generalny badał ważność tych operacji. Po pięciu miesiącach śledztwa sąd cofnął nakaz zaprzestania działalności, a spółce pozwolono kontynuować działalność.

Urzędnicy firmy Genesis Mining wykorzystali dochodzenie jako sposób na edukację prawodawców na temat niuansów sektora wydobycia kryptowalut. Shah Hafizi, główny specjalista ds. Zgodności Genesis Mining, wypowiedział się w tej sprawie publicznie. Wyjaśnił, jak jego firma jest dumna ze współpracy z organami regulacyjnymi, aby zapewnić bezpieczniejszy klimat inwestycyjny na rynku.

Genesis Mining tymczasowo kończy umowy

W tym roku na przestrzeń kryptowalut spadły pewne duże korekty rynkowe. Wypłaty z Genesis Mining mocno uderzyły w styczeń 2018 z powodu tych ogromnych strat na rynku kryptowalut. Straty te spowodowały, że mniejsze umowy dotyczące wydobywania bitcoinów stały się nieopłacalne. W rezultacie zdecydowali się na to przedstawiciele firmy siła użytkownicy mogą przejść na bardziej znaczące umowy lub ryzykują ich utratę.

Przerwa w kontraktach na wydobycie bitcoinów niższego rzędu nie trwała tak długo, a do czerwca firma już to zrobiła przywrócone wiele umów dotyczących wydobywania bitcoinów. Obecnie firma oferuje szeroką gamę kontraktów na kopanie w chmurze dla użytkowników wszystkich środków finansowych. Użytkownicy mogą teraz wydobywać wiele kryptowalut z platformy. Te kryptowaluty obejmują Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Monero i Zcash.

Wydobywanie Genesis: jeszcze więcej

Genesis Mining zdołał wykuć istotną niszę na rynku kryptowalut. Ta wielka operacja wyszukiwania w chmurze jest obecnie kluczowym elementem strategii wielu inwestorów kryptowalutowych. Biorąc pod uwagę rosnące koszty energii elektrycznej w wielu regionach, łatwo zauważyć, gdzie firmy takie jak Genesis Mining znajdują zastosowanie. Należy spodziewać się wzrostu sektora wydobywania w chmurze, w miarę jak coraz więcej korporacji podąża śladami Genesis Mining.

Chcesz dowiedzieć się więcej o kopaniu kryptowalut? Sprawdź największe obiekty do wydobywania kryptowalut na świecie.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map