Fitrova wzrost o 944% w tym tygodniu – dostrzegając pompę i zrzut

Fitrova, kryptowaluta oparta na kondycji fizycznej, zapewniła w tym tygodniu miejsce najbardziej zyskownych dzięki 944-procentowemu wzrostowi. Wydaje się, że zyski te były napędzane przez potężny system pompowania i zrzutu. Pump and dumps to strategia inwestycyjna, w której inwestorzy tworzą fałszywy szum wokół aktywów, aby sprzedać swoje aktywa po wyższym kursie.

Dowód pompy i zrzutu Fitrova pojawił się dziś rano, gdy krypto straciło 89,53 procent tych zysków w ciągu ostatnich 24 godzin. Jak na ironię, strona główna Fitrova wymienia projekt jako zawieszony w dalszym rozwoju.

Pomimo tego zawieszenia, Fitrova stała się kryptowalutą z wyboru w tym tygodniu społeczność pomp i zrzuć. Poświęćmy chwilę, aby przyjrzeć się wyboistej przejażdżce, jaką przeszedł ten projekt kryptograficzny od jego powstania na początku tego roku, w tym pustych obietnic firmy i powtarzających się pompek i zrzutów.

Ogłoszenie Fitrova na stronie głównej

Ogłoszenie Fitrova na stronie głównej

Obecny stan branży fitness jest rozdrobniony. Nie ma uniwersalnych środków, za pomocą których branża fitness prowadzi działalność. Ten brak współpracy szkodzi wszystkim zaangażowanym stronom. Siłownie przegrywają, ponieważ ich trenerzy muszą spędzać czas na ponownej ocenie możliwości nowego członka. Ta niezdolność oznacza również, że nowi członkowie siłowni przegrywają, ponieważ wymagają ponownej oceny za każdym razem, gdy zmieniają salę gimnastyczną lub osobistego trenera. Platforma Fitrova zajęła się tą nieefektywnością w branży fitness.

Koncepcja Fitrova

Koncepcja Fitrova jest prosta; zapewniają powszechnie akceptowany sposób śledzenia klientów za pośrednictwem protokołu opartego na łańcuchu bloków. Nie ma komunikacji między tysiącami siłowni i trenerów na całym świecie. Ten brak komunikacji pozostawia klientów na dłuższą metę cierpieniem, ponieważ są zmuszeni do rozpoczęcia od nowa za każdym razem, gdy przenoszą się lub zmieniają trenera. Ten brak standardów branżowych utrudnia pracę wszystkim w branży, ponieważ w obecnym procesie tracone są zarówno czas, jak i zasoby.

Fitrova miała nadzieję wykorzystać to zamieszanie, zapewniając branży uniwersalne środki umożliwiające śledzenie najważniejszych szczegółów dotyczących ich klientów. Firmowy biały papier twierdzi, że system „rewolucjonizuje zdrowie & branży fitness ”. Branża zdrowia i fitness to branża warta 80 miliardów dolarów rocznie. Co ciekawe, 90 procent tych dolarów fitness przypada na Amerykę Północną. Warto zauważyć, że Stany Zjednoczone dostarczają rocznie 25,8 miliardów dolarów w funduszach fitness.

Platforma Fitrova

Fitrova Platforma obiecał stworzyć międzynarodowy Health & Platforma do śledzenia kondycji wykorzystująca technologię blockchain do monitorowania podstawowych aspektów branży. System ten obejmował połączenie danych z zaplecza i konta osobistego, takich jak dane rozliczeniowe i dane członkostwa. Ponadto członkowie oczekiwali możliwości śledzenia osobistych celów fitness swoich klientów, w tym przepływu użytkowników, programu ćwiczeń i obecności na siłowni. Poniżej znajdują się niektóre z krytycznych aspektów platformy.

Podwyższone bezpieczeństwo

Użytkownicy Fitrova nie musieliby martwić się o naruszenie danych. Platforma Fitrova miała przechowywać informacje o wszystkich użytkownikach w łańcuchu blokowym Ethereum. Dane dotyczące członkostwa w siłowni składają się z niezwykle wrażliwych informacji, takich jak imię i nazwisko użytkownika, adres domowy i informacje rozliczeniowe. W ostatnich miesiącach miały miejsce poważne ataki na programy związane ze sprawnością fizyczną.

W marcu tego roku hakerzy wyszli z danych użytkowników 150 milionów użytkowników aplikacji MyFitnessPal. Ta aplikacja jest oddziałem Under Armour i pracowała w tandemie z nadającym się do noszenia urządzeniem do śledzenia danych osobowych. Teraz hakerzy mają poufne informacje o użytkownikach całej platformy, w tym o trasach podróży i procedurach treningowych. Firma twierdzi, że nie doszło do utraty informacji bankowych, ale ten ostatni incydent podkreśla obawy społeczności fitness w związku z kradzieżą danych.

Niespójne zapisy klientów i rozliczenia

Platforma Fitrova wykorzystywałaby łańcuch bloków Ethereum do integracji danych z platformą. Obecnie szczegóły członkostwa są ręcznie wprowadzane do prywatnego systemu. Taka integracja blockchain pozwoliłaby na bezpieczniejsze prowadzenie dokumentacji i wyższy poziom ochrony przed nieuczciwymi działaniami. Nowy system wykorzystywałby rozproszoną księgę, aby zapobiegać niespójnościom w całej branży.

Dzienniki członkostwa i sygnatury czasowe

Jedną z unikalnych cech platformy była możliwość monitorowania programów użytkowników z niezwykłą dokładnością dzięki integracji urządzeń fitness do noszenia. Za każdym razem, gdy ćwiczyłeś w uczestniczącej siłowni Fitrova, wszystkie Twoje dane fitness, w tym trening, czas i data, są zapisywane w łańcuchu bloków. Trenerzy z całego świata uzyskują dostęp do tych informacji, aby pomóc w precyzyjniejszym dopasowaniu programu ćwiczeń.

Problemy z platformą Fitrova

Były pewne nieodłączne problemy w Fitrova, które ostatecznie doprowadziły do ​​zawieszenia tego programu. Przede wszystkim w białej księdze nie wymieniono członków zespołu. Doświadczeni inwestorzy kryptowalut wiedzą, że ta sekcja jest niezwykle ważna przy określaniu, czy platforma ma wszystko, aby osiągnąć obiecane cele. W przypadku Fitrovy wydaje się, że nie.

Zespół Fitrova przez Cryptoslate

Zespół Fitrova przez Cryptoslate

Fitrova pokazuje rejestrację w Australii i USA. Firma podaje obecnie osiem pracowników. Firma przeprowadziła udane ICO od 1 marca 2018 r. Do 26 marca 2018 r. Bezpośrednio po ICO token FRV odnotował znaczny wzrost, aw maju token FRV osiągnął najwyższy w historii poziom 0,019 USD. Wydaje się, że wzrost ten był kolejną pompą i wysypiskiem. W następnym miesiącu wartość kryptowaluty spadła do nieco powyżej 0,00005 USD.

Fitrova przez CoinMarketCap

Fitrova przez CoinMarketCap

Pump and Dump Część II

Od tego czasu token FRV odnotował niewielki wzrost, z wyjątkiem ostatniego tygodnia, kiedy znikąd i bez konkretnego powodu token FRV odnotował 900-procentowy wzrost w ciągu zaledwie trzech dni. Wydaje się, że zespół Fitrova jest bardziej zainteresowany schematami pomp i zrzutów niż dotrzymaniem obietnicy. Na szczęście dla inwestora kryptowalutowego wystąpił poważny sprzeciw wobec najnowszej pompy i zrzutu, który miał miejsce w tym tygodniu w przypadku wielu kryptowalut sklepy szczegółowo omówić oszustwo.

Hej kochanie, interesujesz się inwestorami fitness? Co powiesz na utratę Fiten Dis w Twoim portfolio??

Wygląda na to, że Fitrova spada na stronę odpadów ze swoją strategią pompy i zrzutu. Pamiętaj, aby uniknąć strachu przed brakiem (FOMO). Sprawdź w przyszłym tygodniu, czy największym zyskiem jest sprytna inwestycja, czy tylko kolejny oszust kryptograficzny.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map