Co to jest Rentberry? | Zrozumienie ICO Platformy Wynajmu Długoterminowego

Rentberry: rozwiązanie typu blockchain do wynajmu długoterminowego

Rentberry to platforma wynajmu długoterminowego czyli wykorzystuje technologię blockchain do usprawnienia procesu wynajmu zarówno dla najemców, jak i właścicieli. Korzystając z inteligentnych kontraktów, zapewniają one użytkownikom unikalne funkcje, takie jak lokaty czynszowe w ramach crowdsourcingu i aukcyjne ceny najmu.

Sprzedaż tokenów Rentberry już trwa, ale nadal możesz wnosić wkład do ich ICO do 28 lutego.

Interfejs Rentberry

Szczegóły klucza Rentberry

Serce: JAGODA

Typ tokena: ERC20

Cena tokena ICO: 1 ETH = 2500 BERRY

Cel zbierania funduszy: 30000000 $

Łączna liczba tokenów: 400 000 000


Dostępne do sprzedaży tokenów: 280000000 (70,0%)

Poznaj swojego klienta (KYC): tak

Akceptuje: ETH, BTC

Co to jest Rentberry?

Rentberry integruje technologię blockchain z większością swojej platformy. Jest jednak kilka unikalnych cech, które pomagają firmie wyróżnić się na tle konkurencji.

Platforma Rentberry

Pokrycie depozytu zabezpieczającego w ramach crowdsourcingu

Wszyscy członkowie społeczności Rentberry mogą używać tokenów BERRY platformy do wpłaty i pomocy przy czyimś depozycie zabezpieczającym – do 90%. Jeśli zdecydujesz się wnieść swój wkład, zarobisz 3-7% odsetek z powrotem w postaci większej liczby żetonów BERRY.

Celem tego programu jest pomoc najemcom o wysokiej jakości w zabezpieczeniu wynajmowanych nieruchomości, których w innym przypadku nie byliby w stanie uzyskać ze względu na wysokie koszty kaucji.

Jest to interesująca funkcja, ale ustalenie dokładnych stóp procentowych może zająć użytkownikom trochę czasu. Profil ryzyka każdego najemcy zależy nie tylko od jego historii, ale także od zabezpieczenia każdej nieruchomości. O ile nie jest to ustandaryzowane, zwykłemu użytkownikowi może być trudno określić, jaki powinien być dobry zwrot z inwestycji.

Technologia aukcyjna

Zamiast cen z wykazu wynajmującego ich nieruchomości, najemcy biorą udział w aukcjach za nieruchomości, które chcieliby wynająć. Rentberry już z powodzeniem wykorzystuje ten proces na swojej obecnej platformie i zamierza go utrzymać po integracji blockchain.

Gdy zespół wdroży łańcuch bloków, złożenie wniosku o udział w aukcji nieruchomości będzie kosztować 1000 BERRY (~ 200 USD). Jeśli Twoja oferta zostanie zaakceptowana, 950 żetonów płatności BERRY pokrywa część kosztów wynajmu, podczas gdy Rentberry otrzyma pozostałe 50 BERRY jako opłatę. Jeśli nie wygrasz aukcji, otrzymasz zwrot całej kaucji 1000 BERRY.

Nie jest jasne, czy opłata za złożenie wniosku ulegnie zmianie wraz ze wzrostem (czy spadkiem) wartości tokena BERRY.

BERRY Token

BERRY to token ERC20 i ekskluzywna metoda płatności na platformie. Właściciele pobierają czynsz za pomocą żetonów BERRY i mogą je wydać na inne usługi Rentberry, takie jak:

 • Promocja i marketing nieruchomości
 • Inwestycje z lokat zabezpieczających pozyskiwane w ramach crowdsourcingu
 • Usługi osób trzecich (sprzątaczki, majsterkowicze itp.)

Sprzedaż tokenów

Sprzedaż tokenów Rentberry rozpoczęła się 5 grudnia 2017 r. I potrwa do 28 lutego 2018 r. Firma ustaliła sztywny limit 30 milionów dolarów i zakończy sprzedaż tokenów wcześniej, jeśli osiągną tę kwotę.

Zespół może również przedłużyć termin zakończenia sprzedaży do trzech razy według własnego uznania. Jeśli firma zbierze mniej niż 3 miliony dolarów pod koniec sprzedaży tokena, zwróci środki wszystkim uczestnikom.

Dystrybucja tokenów BERRY

1 ETH wkładu da ci 2500 BERRY, ale możesz otrzymać premię, wpłacając datek wcześniej. Bonusy są zgodne z poniższym harmonogramem:

 • 5 grudnia – 19 grudnia: 33% premii
 • 20 grudnia – 16 stycznia: 27% bonusu
 • 17 stycznia – 28 lutego: 25% bonusu

Tak więc, chyba że Rentberry zdecyduje się na przedłużenie sprzedaży tokenów, każdy otrzyma bonus.

Minimalna kwota, jaką możesz wnieść, to 0,1 ETH w zamian za 250 BERRY plus bonus. Rentberry akceptuje wpłaty Bitcoin lub Ethereum.

Konkurencja

Rentberry nie ma wielkiego, bezpośredniego konkurenta, zwłaszcza w dziedzinie blockchain. Airbnb jest prawdopodobnie najbliższym konkurentem, ale bardziej skupia się na wynajmie krótkoterminowym. Nieruchomości na wynajem długoterminowy są zwykle ogłaszane i zarządzane przez lokalne firmy, które różnią się w zależności od miejsca.

Rentberry jest obecnie w prawie 5000 miast w Ameryce i planuje ekspansję międzynarodową do 2020 roku.

Rentberry Team

W przeciwieństwie do wielu innych ICO, Rentberry jest już firmą o ugruntowanej pozycji, z kilkoma znaczącymi wzrostami. Założony w 2015 roku 23-osobowy zespół ma zebrał 4 miliony dolarów i odnotował wzrost liczby aktywnych użytkowników o 53% miesiąc do miesiąca w trzecim kwartale 2017 r.

Alex Lubinsky, Lily Ostapchuk i Aleksey Perfilov prowadzą zespół Rentberry. Ich wszechstronna wiedza obejmuje większość tego, co chciałbyś zobaczyć z zespołem kierowniczym w tej dziedzinie. Lubinsky jest właścicielem nieruchomości, który wcześniej sprzedał kilka odnoszących sukcesy firm. Ostapchuk ma doświadczenie jako dyrektor marketingu, a także dyrektor ds. Produktów i zarządzał wynajmowanymi nieruchomościami na całym świecie.

Jednak zespół techniczny podnosi kilka flag. Perfilov, Rentberry CTO, ma duże doświadczenie w tworzeniu oprogramowania, ale według jego opinii może nadal pracować w Amazon, przynajmniej w niepełnym wymiarze godzin. Profil LinkedIn. Wydaje się, że programiści blockchain w zespole również mają niewielkie doświadczenie w dziedzinie blockchain, co może być niepokojące.

Z drugiej strony Rentberry ma wielu doradców, w tym Adi Ben-Ari, CEO Applied Blockchain.

Rentberry Pros

 • Sprawdzone osiągnięcia. Rentberry z powodzeniem działa już od 3 lat, a ostatnio odnotowuje imponujący wzrost. Oni też zebrał 4 miliony dolarów udowadniając, że są inni, którzy wierzą w zespół i swoją wizję.
 • Unikalne wyróżniki. Zespół nie tylko bierze technologię blockchain i stosuje ją do standardowego modelu biznesowego. Wprowadzają innowacje w procesie wynajmu długoterminowego i używają inteligentnych umów, aby go ułatwić.
 • Wsparcie doradcy. Zespół ma dużą listę doradców z kilku odpowiednich branż.

Rentberry Cons

 • Brak doświadczenia w technologii blockchain. Wydaje się, że zespół programistów nie ma dużego doświadczenia w tworzeniu aplikacji typu blockchain. Może to prowadzić do problemów na dalszej drodze.
 • Potencjalnie niepotrzebny token. Użytkownicy mogą nie chcieć być zmuszani do korzystania z tokena BERRY. O ile platforma nie zawiera łatwego sposobu „wypłaty”, właściciele i najemcy mogą przejść na aplikację, która zamiast tego akceptuje fiat.

Końcowe przemyślenia

Rentberry wprowadza blockchain do wynajmu długoterminowego i zapewnia wszystkim stronom kompleksową wypożyczalnię. Nowa platforma powinna nie tylko obniżyć koszty operacyjne, ale także zapewnić godne uwagi funkcje, takie jak aukcje czynszu i finansowanie społecznościowe dla depozytów zabezpieczających.

To dobry znak, że firma odniosła już pewien sukces, ale nadal nie jest jasne, czy ICO jest konieczne. Chociaż zespołowi programistów może brakować doświadczenia z technologią blockchain, rozległa sieć doradców, inwestorów i partnerów Rentberry powinna zapewnić wystarczające wsparcie, aby zminimalizować to ryzyko.

Najważniejszym czynnikiem, na który należy zwrócić uwagę, jest to, czy obecni użytkownicy przyjmują nową platformę, a nowi uczestnicy wynajmu dołączają do Rentberry w tym samym imponującym tempie wzrostu.

Obecnie trwa sprzedaż tokenów i możesz w nich uczestniczyć stronie internetowej.

Więcej informacji na temat Rentberry można również znaleźć w ich białej księdze tutaj.

Dodatkowe zasoby Rentberry

Telegram

Facebook

Świergot

Reddit

Github

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map