Co to jest LUXCoin (LUX)? | Przewodnik dla początkujących

Co to jest LUXCoin (LUX)? | Przewodnik dla początkujących

LUXCoin (LUX) to moneta, która implementuje Parallel Masternodes, hybrydowy algorytm PoW-PoS PHI1612 oraz „Statyczny” model obstawiania. Różnorodność innowacyjnych funkcji, które LUXCoin i Luxcore ma do zaoferowania, sprawiła, że ​​LUXCoin znalazł się na radarze wielu ludzi w świecie kryptowalut.

Luxcore, rozwiązania i ekosystem usług blockchain stojący za LUXCoin (LUX), koncentruje się na budowaniu pomostu między wysokiej jakości produktami z zakresu bezpieczeństwa i prywatności, ogromnym rynkiem korporacyjnym i przeciętnymi konsumentami. Luxcore składa się z LUXCoin, który ma być tokenem wartości opartym na blockchain typu open source, oraz z produktów zamkniętych, które są bardziej skoncentrowane na przedsiębiorstwie i konsumentach, takich jak Parallel Masternodes i LuxGate.

Zasadniczo Luxcore oferuje platformę, która pozwoli użytkownikom tworzyć produkty w różnych przypadkach użycia na różne dynamiczne sposoby, do których jest zdolnych kilka innych tokenów (jeśli w ogóle).

Luxcore planuje również wypuścić przyszłe aktualizacje, takie jak Segwit, inteligentne kontrakty i LuxGate za pośrednictwem systemu Parallel Masternode (PMN).

lux info

za pośrednictwem jednego z pierwszych postów na forum przedstawiających rozwój LUXCoin. (https://bitcointalk.org/index.php?topic=2254046.0)

Uwaga redaktora: ponieważ zespół LUXCoin i Luxcore szybko publikuje nowe rozwiązania i aktualizacje, ten artykuł będzie aktualizowany kilka razy w następnych tygodniach, aby odzwierciedlić nowe zmiany. Obecny stan artykułu odzwierciedla aktualną funkcjonalność i plany platformy Luxcore.

Co to jest hybrydowy algorytm PoW / PoS PHI1612?

Platforma Luxcore chwali swój algorytm PHI1612 jako „najbardziej wydajny algorytm wydobywania GPU”. Jego Przyjazny dla GPU i strzela w celu uzyskania wyższych szybkości mieszania bez zwiększania zużycia energii. Algorytm docelowo dąży do usprawnienia procesu wydobycia, co pomoże uczynić wydobycie bardziej opłacalnym poprzez obniżenie rachunków za energię elektryczną.

Algorytm uniemożliwia dużym firmom wydobywczym dominację i centralizację kontroli nad tokenem. Ponieważ LUXCoin jest przyjazny dla GPU, jest znacznie bardziej zdemokratyzowany i zdecentralizowany. Lux jest również odporny na ASIC.

Luxcore łączy również właściwości z algorytmów Proof-of-Work i Proof-of-Stake. Nazywany „Proof-of-Stake 2”, ten protokół umożliwia dystrybucję postawionych nagród niezależnie od tego, ile stawia użytkownik.

Co to są równoległe masternody (PMN)?

Parallel Masternodes (PMN) mogą być dość skomplikowane, ale technologia koncentruje się na zaspokajaniu potrzeb w zakresie niezawodności i bezpieczeństwa przedsiębiorstw i instytucji.

Funkcja Parallel Masternodes jest oparta na technologii i2pd i protokole SAM, co znacznie zwiększa bezpieczeństwo Lux.

Ta prywatna sieć zasadniczo pozwala użytkownikom tworzyć aplikacje innych firm na szczycie łańcucha blokowego w sposób, w jaki jest w stanie kilka innych tokenów. Równoległe masternody będą dostępne tylko dla sprawdzonych i zweryfikowanych instytucji rządowych i firm w celu zmniejszenia potencjału złośliwych graczy. Wszystkie portfele i transakcje w Parallel Masternodes są szyfrowane.

Co to jest LuxGate?

LuxCore uważa LuxGate za „technologiczny cud w przestrzeni blockchain”.

Ta technologia pozwoli zweryfikowanym łańcuchom bloków komunikować się ze sobą, tworząc konstruktywny pomost dla różnych łańcuchów bloków (takich jak Bitcoin i Ethereum), aby współpracować ze sobą na różne sposoby.

LuxGate umożliwia interakcję ze scentralizowanymi organizacjami, takimi jak instytucje bankowe, z prywatną siecią Parallel Masternodes. Ponieważ LuxGate i PMN mogą działać w różnych algorytmach i są niezależne od systemu, Luxcore ma duże szanse na wstrząśnięcie tradycyjnymi systemami transakcji bankowych.

Przykładowy przypadek użycia dla tego projektu jest następujący (ze strony informacji o produkcie Luxcore):

„Jeśli instytucja ma dwie warstwy zabezpieczeń firewall A & B, z każdą warstwą o różnej sile bezpieczeństwa, z A na 300 punktach i B na 200 punktach (w sumie 500), z włączoną LuxGate, każdy poziom będzie miał łączną siłę 500, co zwiększy łączną trudność do 1000 punktów. ”

Luxcore planuje współpracować z prywatnymi instytucjami, aby pomóc im skonfigurować równoległe Masternody i rozwijać sieć przy zachowaniu wysokich standardów bezpieczeństwa.

Mapa drogowa Lux

Patrząc na LUXCoin Github i Discord, zobaczysz szybki postęp w rozwoju i aktualizacjach. Zespół planuje uruchomić równoległe Masternody (PMN) w pierwszym kwartale tego roku, a integrację firm na poziomie korporacyjnym rozpocznie w drugim kwartale.

Mapa drogowa LUX

Informacje handlowe LUXCoin

Zamiast ICO, LUXCoin wykonał „kopalnię wstępną”, w której wydobywało 5% całkowitej podaży.

Luxcoin

Obecnie LUXCoin można handlować tylko na Cryptopia.

Końcowe przemyślenia

LUXCoin wydaje się być bardzo ambitnym projektem, który może znacząco wstrząsnąć światem tradycyjnych usług bankowych. Jego równoległe masternody (PMN), algorytm PHI1612,

Aby dowiedzieć się więcej, sprawdź ich biały papier, lub znaleźć je na wielu kanałach, takich jak Telegram, Reddit, i Niezgoda.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map