Co to jest żeton chleba? | Przewodnik dla początkujących

Co to jest żeton chleba?

Bread Token (BRD) zapewnia rabaty i dodatkowe usługi podczas korzystania z popularnej aplikacji portfela Bread. Chleb to pierwszy portfel kryptowalut, który zapewnia program lojalnościowy i program nagród dla klientów. Na konkurencyjnym rynku portfeli kryptowalut Bread pozyskał ponad 650 000 klientów w ponad 150 krajach. Następnym krokiem jest zachęcanie ludzi do pozostania w ekosystemie Chleba.

Logo BRD

Portfel na chleb

Portfel Bread można pobrać bezpłatnie z systemu iOS lub Android i jest łatwy w konfiguracji. Podczas procesu konfiguracji nie są zbierane żadne dane rejestracyjne ani dane osobowe. Po pobraniu aplikacji możesz zaimportować portfel Bitcoin lub utworzyć nowy. Jeśli utworzysz nowy portfel, otrzymasz papierowy klucz „lista 12 słów które można wykorzystać do przywrócenia dostępu do portfela, jeśli kiedykolwiek zgubisz lub zaktualizujesz telefon ”. Jeśli później zdecydujesz się użyć innego portfela, 12 słów może posłużyć do wygenerowania klucza prywatnego i nadal będziesz mógł odzyskać swoje Bitcoiny. Klucze są dostępne tylko z Twojego urządzenia, więc nie musisz się martwić, że Bread zostanie zhakowany.

Prosty interfejs użytkownika oferuje opcje wysyłania i odbierania bitcoinów. W opcji menu dla niektórych krajów istnieje możliwość zakupu Bitcoinów bezpośrednio z aplikacji Bread.

Portfel BRD

Wysyłając, możesz wybierać między płaceniem „zwykłych” lub „ekonomicznych” opłat sieciowych. Regularne opłaty powinny potwierdzić transakcję w ciągu godziny, a opłata ekonomiczna powinna potwierdzić transakcję w ciągu 24 godzin, w zależności od poziomu ruchu w sieci Bitcoin.

Opłaty transakcyjne dotyczące chleba

Portfel na chleb jest tym, co uważamy za gorący portfel, ponieważ jest podłączony do Internetu i jest przydatny, jeśli planujesz często przenosić Bitcoiny. Aby zapewnić długoterminowe, bezpieczniejsze przechowywanie bitcoinów, powinieneś rozważyć chłodzenie, takie jak Ledger Nano S.

Dostępność

Ostatecznym celem Chleba jest zbudowanie zdecentralizowany bank. Podobnie jak Airbnb nie jest właścicielem żadnych hoteli, a Uber nie posiada żadnych samochodów, tak naprawdę Bread nie posiada żadnych Twoich pieniędzy. Po prostu ułatwiają wysyłanie i odbieranie pieniędzy. Firma ma siedzibę w Zurychu, ale świadczy usługi dla użytkowników na całym świecie.

Bread będzie współpracować z różnymi instytucjami finansowymi, aby umożliwić „kupno i sprzedaż Bitcoinów, bezpośrednie wpłacanie wynagrodzeń do Bitcoin, opłacanie rachunków, kupowanie i sprzedawanie tokenów, śledzenie zwrotu z inwestycji w aktywa kryptograficzne itp.. Chleb ma na celu zmniejszenie zależności klientów od tradycyjnych banków fiducjarnych i przeniesienie ich do świata zdecentralizowanej bankowości.

Zamiast próbować założyć firmę w każdym kraju i uzyskać zgodność z prawem, Bread po prostu współpracuje z ustalone strony trzecie w różnych krajach. „Jeśli otworzysz swój chleb w Japonii, uzyskasz dostęp do lokalnych giełd i usług, które są zgodne z prawem i obsługują klientów w Japonii. Jeśli pojedziesz do Niemiec i otworzysz tam swój chleb, zobaczysz usługi, z których można korzystać w tym regionie ”.


W niektórych krajach Bread jest w stanie dostarczyć do 20000 $ Bitcoinów dziennie i 50 000 $ miesięcznie. Warto jednak zauważyć, że chociaż podstawowe funkcje portfela BRD są używane anonimowo, zakupy od tych stron trzecich będą wymagały pewnych danych osobowych.

Jak działa żeton Chleba?

Token Bread, BRD, został uruchomiony w grudniu 2017 r. Jest nieco podobny do monety Binance, która pozwala na tańsze opłaty transakcyjne na giełdzie Binance. Token BRD pozwoli na zniżki i dodatkowe usługi w aplikacji Bread. Na przykład, jeśli zakup Bitcoinów za pośrednictwem aplikacji wiąże się z opłatą w wysokości 5 dolarów, użytkownicy mogą mieć możliwość zapłacenia zaledwie 3 dolarów za pomocą tokenów BRD. Samo posiadanie BRD również przyniesie korzyści w przyszłości.

Istnieje 88 862 718 żetonów BRD, które z grubsza ⅔ są dystrybuowane w ramach przedsprzedaży i crowdsale. W ramach tej sprzedaży zebrano 32 miliony dolarów po cenie 900 BRD za 1 ETH.

BRD Sale

Pozostałą część BRD można zarobić na kilka różnych sposobów. Publikowanie informacji o BRD w mediach społecznościowych, odpowiadanie na ankiety lub po prostu przechowywanie określonej ilości BTC w portfelu Bread może skutkować otrzymaniem darmowego BRD w przyszłości.

Dystrybucja BRD

W typowym systemie nagród dla klientów zdobywasz więcej punktów, a tym samym więcej nagród. Jednak przy stałej podaży tokenów BRD ostatecznie profity najwyższego poziomu stałyby się nieosiągalne. Bread ma nadzieję rozwiązać ten problem dzięki „Wodospadowi nagród”.

Nagrody Wodospad

Z czasem pojawią się nowe poziomy nagród, ponieważ monety stają się coraz trudniejsze do zdobycia. Jedną z proponowanych nagród dla posiadaczy BRD jest dostęp do spersonalizowanej obsługi klienta. Rzadkość w przestrzeni kryptowalut, użytkownicy mogliby wezwać prawdziwą osobę do obsługi klienta.

Bread Team and Progress

Firma Bread, wcześniej znana jako Breadwallet, została założona w 2015 roku przez Aarona Voisine i Adama Traidmana. To było “pierwszy samodzielny Portfel Bitcoin na iOS ”i urósł do 15 pracowników.

Zespół Chleba

Idąc dalej, zespół BRD chce umożliwić zarówno kupowanie, jak i sprzedaż Bitcoinów za pośrednictwem aplikacji w różnych krajach. Wkrótce będzie również wsparcie dla tokenów Ethereum i ERC20. Prawdopodobnie najbardziej ekscytującą funkcją byłaby możliwość kupuj nowe ICO za pośrednictwem aplikacji Bread za pomocą tokenów BRD. Poniżej znajduje się ich agresywny plan działania zmierzający do zakończenia gry, w której stanie się zdecentralizowanym bankiem świata.

Plan dotyczący chleba

Historia handlowa Żeton chleba

Nie powinno dziwić, że cena BRD jest silnie skorelowana z ceną BTC. Nie tylko większość monet ma tę korelację, ale token BRD jest powiązany bezpośrednio z aplikacją wykorzystującą Bitcoin. Jednak długoterminowa wartość BRD będzie zależeć od użyteczności. Jeśli zespół Bread jest w stanie zapewnić przywileje i zniżki dla posiadaczy BRD, można by oczekiwać wzrostu ceny, biorąc pod uwagę stałą podaż BRD.

Gdzie możesz kupić Żeton chleba?

„Różne promocje, konkursy i prezenty są na etapie planowania” w celu dystrybucji tokenów BRD. Jeśli jednak chcesz dziś handlować za niektórych, zdecydowana większość wolumenu obrotu odbywa się na Binance.

Gdzie możesz przechowywać Żeton chleba?

Ponieważ BRD jest tokenem ERC20, możesz go przechowywać w MyEtherWallet. Obecnie trwa również rejestracja w Bread Bread tutaj który umożliwia przechowywanie Ethereum i BRD bezpośrednio w portfelu Bread.

LoafWallet

Jednym z doradców Bread jest założyciel Litecoin, Charlie Lee. Ponieważ portfel Bread jest open source, zespół Litecoin zdecydował się rozwidlić kod i stworzyć LoafWallet dla Litecoin. Fundacja Litecoin utrzymuje obecnie kod popularnego LoafWallet. Niestety, na razie nie ma tokena Loaf. Jednak z powodu wysokiego wolumenu transakcji Litecoina i niedawnego postępu w stawaniu się moneta płatnicza, pomysł żetonów Bochenka może być największym wynalazkiem od czasu krojenia… cóż, Chleba.

Portfel Loaf

Wniosek

Pomysł Bread’a na zdecentralizowany bank jest ambitny, ale atrakcyjny. Z BRD biały papier:

„Tradycyjne platformy finansowe mają wiele słabych punktów i pojedynczych punktów awarii. Banki i firmy inwestycyjne są narażone na defraudację, złe zarządzanie funduszami, a czasami nawet całkowitą niewypłacalność, co prowadzi do katastrofalnych skutków. Firmy obsługujące karty kredytowe mają kosztowne koszty ogólne i decydują się równomiernie rozłożyć straty spowodowane oszustwami na wszystkich klientów, co oznacza, że ​​sumienni, ostrożni klienci płacą za błędy tych bardziej nieostrożnych ”.

Jeśli planujesz już korzystać z aplikacji Bread, możesz rozważyć zakup tokena BRD, aby zaoszczędzić pieniądze i zwiększyć komfort użytkowania. Jak już widzieliśmy po sukcesie wymiany konkretnych monet, token BRD może utorować drogę dla wielu tokenów specyficznych dla portfela.

Dodatkowe zasoby

Reddit

Świergot

Facebook

Telegram

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map