Co to jest CoinDash (CDT)? Przewodnik dla początkujących

Co to jest CoinDash?

CoinDash określa się jako „platforma handlu społecznościowego oparta na kryptowalutach, zaprojektowana, aby pomóc Ci stworzyć i utrzymać zwycięski portfel kryptowalut”. Pozwala zarządzać portfelem kryptowalut w prostym formacie, jednocześnie mając możliwość kopiowania działań innych inwestorów.

Platforma jest obecnie w fazie beta, testowana przez około 1000 uczestników, którzy przekażą opinie na temat możliwych ulepszeń / poprawek. Według ich oficjalnej strony internetowej, głównym problemem branży kryptowalut jest bariera wejścia, która hamuje masową adopcję.

Bariery obejmują „zarządzanie, inwestowanie i interakcję” z platformami handlowymi, które często zniechęcają niedoświadczonych handlowców do wchodzenia na arenę inwestycyjną. Tutaj pojawia się CoinDash.

Korzystając z tokena CoinDash (CDT), użytkownicy będą mogli obserwować utalentowanych traderów. Poinformowani użytkownicy mogą następnie powielać portfele doświadczonych handlowców „w prostym, interaktywnym środowisku współpracy”.

moneta coindash

Podobnie użytkownicy będą mogli zarabiać CDT, udostępniając publicznie swoje osobiste portfolio i działalność handlową. Daje to klientom możliwość bycia „twórcami i konsumentami jednocześnie”. Kontynuując koncepcję dzielenia się wiedzą, CoinDash zapewni wgląd w osobiste decyzje dotyczące portfela / handlu, możliwe dzięki śledzeniu transakcji użytkowników w łańcuchu bloków.

Kluczowe cechy CoinDash

Jak wspomniano wcześniej, CoinDash zapewnia handlowcom środki do dokonywania mądrzejszych wyborów, jeśli chodzi o inwestycje w kryptowaluty. Aby to zrobić, platforma zawiera następujące funkcje:

 • Zarządzanie portfelem: Zapewnia analizy i oferuje zautomatyzowane analizy portfela użytkowników i wyborów inwestycyjnych.
 • Sieć handlowców: Sieć społecznościowa umożliwiająca użytkownikom śledzenie działań portfela w czasie rzeczywistym innych handlowców i kopiowanie ich strategii. Naśladowanie ich strategii jest tak proste, jak przejście do portfela najlepszych inwestorów i kliknięcie „kopiuj handel”.
 • Rynek: Poznaj nowe możliwości kryptowalut, „otrzymuj dane rynkowe w czasie rzeczywistym i uzyskaj dostęp do instrumentów inwestycyjnych innych firm”. Rynek obejmuje tematy takie jak popularne kryptowaluty i zaktualizowane informacje ICO.

platforma coindash

Jak CoinDash Praca?

Jako token ERC20, CDT jest kompatybilny z łańcuchem bloków Ethereum. Obecnie wdrożenia Coindash obsługują Ethereum i RSK ale mają nadzieję, że będą wspierać wszystkie łańcuchy bloków inteligentnych kontraktów w ramach handlu społecznościowego.

CoinDash jest dostępny w aplikacjach mobilnych i online. Produkt jest uważany za sieć rynkową, która obejmuje rynek, sieć społecznościową i komponent SaaS (oprogramowanie jako usługa). Sieć rynkowa oferuje integrację wielu giełd, takich jak Poloniex i HitBTC, aby informować użytkowników o ogólnych analizach. Obsługuje również automatyzacje „jeśli-to” w inwestycjach ICO. Przykład: zainwestuj w ICO X, jeśli 75% limitu zostanie podniesione w ciągu pierwszych 24 godzin. ” Dodatkowo, transakcje mogą być przeprowadzane na warunkach „jeśli-to”.

platforma coindash


 • Rynek: dane generowane przez SaaS i warstwy sieciowe umożliwiają łatwiejsze odkrywanie możliwości inwestycyjnych.
 • Sygnały handlowe w czasie rzeczywistym z CoinDash
 • Informuj użytkowników o całym rynku wraz z popularnymi kryptowalutami
 • Zestaw programistyczny dla programistów umożliwiający łączenie instrumentów inwestycyjnych innych firm.
 • Pulpit nawigacyjny ICO: Graficzny pulpit nawigacyjny przeszłych, obecnych i przyszłych ICO oraz pomaga w inwestowaniu w nie za pośrednictwem platformy.
 • Sieć (społeczność): umożliwia interakcję między społecznością inwestycyjną CoinDash poprzez udostępnianie treści.
 • Handel sygnałowy: zwykli użytkownicy będą otrzymywać sygnały transakcyjne w czasie rzeczywistym od najlepszych inwestorów. Użytkownicy muszą uiszczać opłaty za pomocą CDT, aby otrzymywać powtarzające się sygnały.
 • Kopiowanie handlu: użytkownicy mogą przeznaczyć część swoich zasobów monet, aby kopiować najlepszych inwestorów za pomocą technologii inteligentnych kontraktów

przedsiębiorca coindash

O CoinDash

CoinDash to izraelski startup blockchain z siedzibą w Tel Awiwie. Założona w 2016 roku przez Alona Murocha firma zatrudnia od 11 do 50 osób. Nazwany jednym z „25 izraelskich influencerów o największym znaczeniu w technologiach Blockchain i kryptowalutach” autorstwa The Jerusalem Post Muroch nie jest amatorem w branży.

Przed CoinDash Muroch był współzałożycielem Bitcoin Authenticator w 2014 roku i był szef działu rozwoju iOS w firmie PayKey zajmującej się rozwiązaniami płatniczymi p2p (peer-to-peer). Współzałożyciel Adam Efrima również robi wrażenie wznawianie, kiedyś był dyrektorem operacyjnym w społecznościowej sieci inwestycyjnej eToro i dyrektorem inwestycyjnym w Citic Group, zanim przeszedł do założenia CoinDash.

Podczas fazy ICO CoinDash został zhakowany przez „nieznanego sprawcę”, który zmienił adres inwestycji na adres prywatny. Chociaż firma wciąż była w stanie zebrać 6,4 miliona dolarów, haker już ukradł około 7 milionów dolarów w Ethereum. CoinDash ostatecznie zamknął sprzedaż tokenów 13 minut po jej rozpoczęciu.

W oświadczeniu firma stwierdziła: „to było szkodliwe wydarzenie… ale na pewno nie jest to koniec naszego projektu”. Oprócz początkowej porażki firma kontynuowała prace nad projektem i przedstawiła swój plan działania, jak pokazano poniżej.

mapa drogowa coindash

CoinDash Zaopatrzenie w monety

CoinDash ma całkowitą podaż 1 000 000 000 CDT, a ilość krążących wynosi 651 246 670 CDT. Chociaż rynek odstraszał inwestorów od niepokoju w nocy, CoinDash ujawnił dobre wieści.

Coindash Marketcap

W ramach programu lojalnościowego uczestnicy ICO otrzymają tokeny poprzez dystrybucję o łącznej wartości 15 000 000 CDT. Ponadto w lutym CoinDash „odkupi” łącznie 2,5 miliona CDT z obiegu w celu utrzymania go w rezerwach firmy ”. Coindash zajmuje obecnie 195 miejsce wśród wszystkich monet pod względem kapitalizacji rynkowej.

CoinDash Historia handlowa

7 sierpnia 2017 r. CoinDash osiągnął cenę około 0,05 USD. W chwili pisania tego tekstu cena CDT wynosiła około 0,11 USD, osiągając ATH na poziomie 0,27 USD 7 stycznia 2018 r. Dramatyczne wahania ceny tego cyfrowego aktywa odzwierciedlają ogólną zmienną naturę rynku kryptowalut. W ostatnich tygodniach bessa nękała również CDT.

historia handlu coindash

Gdzie możesz kupić CoinDash?

Binance, Gate.io, HitBTC, EtherDelta, Gatecoin, Mercatox, i Duży to wszystkie giełdy, na których możesz kupić CDT za pomocą ETH lub BTC. Jednak Coincentral mocno sugeruje Binance ze względu na przyjazny dla użytkownika format i niskie opłaty transakcyjne.

Nowi użytkownicy mogą kupować monety BTC lub ETH na Bitstamp, CoinMama, Coinbase lub Gemini i wpłacać je na odpowiednie adresy na Binance. Te giełdy pozwalają na zakupy ETH i BTC za pomocą kart kredytowych i / lub przelewów bankowych.

Gdzie możesz przechowywać CoinDash?

Ponieważ CoinDash jest tokenem ERC20, możesz go przechowywać w portfelach sprzętowych obsługujących łańcuch bloków Ethereum, takich jak Ledger Nano S i Trezor. Możesz również przechowywać go w MyEtherWallet (MEW). Aby sprawdzić więcej portfeli, zapoznaj się z naszym przewodnikiem Najlepsze portfele Ethereum.

Wniosek

W swoim biały papier, CoinDash twierdzi, że zarówno doświadczeni, jak i początkujący inwestorzy kryptowalut zostaną przyciągnięci do platformy dzięki jej wysokowydajnym narzędziom analitycznym i narzędziom sieci społecznościowych. Obecnie na ostatnim etapie testów prawdopodobnie jest gotowy produkt gotowy do publicznego wprowadzenia w najbliższym czasie.

Wydaje się, że taki projekt wyróżnia się spośród wielu oszukańczych projektów blockchain. Dzięki CoinDash projekt oferuje przejrzysty przypadek użycia dla CDT. Zdaniem zespołu „im więcej osób korzysta z platformy, tym więcej opłat zostanie uiszczonych, tym więcej tokenów zostanie kupionych – ostatecznie podnosząc cenę tokena”.

Ponieważ wielu traderów codziennie traci pieniądze, nie jest zaskoczeniem, że wprowadzono na rynek produkt, który ma pomóc inwestorom. Dlatego przewidywanie sukcesu tego stosunkowo nowego altcoina nie byłoby nierozsądne.

Aby dowiedzieć się więcej o CoinDash, zapoznaj się z projektami oficjalna strona na Twitterze, lub obejrzyj to Wideo z YouTube wyjaśniając, jak działa futurystyczna platforma handlowa.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map