Co to jest Bitwage? Praca i płatności kryptograficzne dla pracowników zdalnych

Bitwage z dumą wyświetla to wyrażenie Oferty pracy i wynagrodzenia dla międzynarodowych firm outsourcingowych na szczycie swojej strony głównej. Firma nie tylko ułatwia dokonywanie płatności transgranicznych dla klientów, ich pracowników i kontrahentów. To także zaawansowana witryna do wyszukiwania ofert pracy, szczególnie skoncentrowana na potrzebach pracowników zdalnych. Przyjrzyjmy się bliżej zaletom, jakie mogą przynieść Ci prace i pensje w Bitwage.

Praca i wynagrodzenia w Bitwage

Działalność Bitwage obejmuje trzy konkretne obszary wiedzy:

  1. Pomaganie pracownikom zdalnym w znajdowaniu pożądanych przydziałów pracy na całym świecie
  2. Umożliwienie pracodawcom szybkiego płacenia pracownikom zdalnym przy niskich kosztach transakcji
  3. Wyposażenie pracowników zdalnych w celu otrzymywania pensji w dowolnej z dwudziestu pięciu różnych walut fiducjarnych, czterech kryptowalut i czterech metali szlachetnych

Pracownicy zdalni nie potrzebują nawet swojego pracodawcy, aby zarejestrował się w Bitwage, aby otrzymywać część lub całość wynagrodzenia w usłudze kryptowaluty.

Szukaj zatrudnienia

Na dzień 22 grudnia 2018 r. 19 500 pracowników zdalnych subskrybuje algorytm wyszukiwania zatrudnienia Bitwage. Obecnie na stronie internetowej znajduje się ponad 31 000 ofert pracy. Pracodawcy mogą szybko utworzyć profil i publikować nowe oferty pracy, tak samo jak pracownicy mogą publikować swoje dane osobowe i rozpocząć poszukiwanie pracy.

Bitwage Jobs and Slaries Bitwage Job Listng

Od 22 grudnia 2018 r. Na Bitwage.com znajduje się prawie 32 000 miejsc pracy. Obraz: https://jobs.bitwage.com/feed

Według kopii na Bitwage stronie internetowej,

Algorytmy uczenia maszynowego wysyłają każdą pracę opublikowaną w mediach społecznościowych (na podstawie Twoich umiejętności) prosto do Twojej skrzynki odbiorczej. Znajdź oferty pracy samodzielnie na naszej tablicy ogłoszeń, która pozyskuje zdalne oferty pracy opublikowane na Twitterze, Reddicie i innych platformach.

Odkąd Bitwage pojawił się kilka lat temu, wypłacono ponad 34 miliony dolarów płatności na rzecz pracowników zdalnych.

Kawałek akcji

Wędrując po Bitwage Oferty pracy stron, znalazłem ich umowę rekrutacyjną. Mówi, że jeśli znajdziesz pracę, korzystając z ich usług, musisz wyrazić zgodę na otrzymywanie płatności za pośrednictwem Bitwage. Ponadto stwierdza, że Zostanie wypłacone 10 procent wynagrodzenia z pierwszego roku Inwage i rekrutera które pomogły Ci znaleźć pracę.

praca i wynagrodzenie bitwage umowa rekrutacyjna

Jeśli zostaniesz zatrudniony do pracy za pośrednictwem usługi Bitwage Get Jobs, zostaniesz obciążony 10% opłatą za znalezienie pracy.

Służby zatrudnienia od dziesięcioleci stosują ten sam model oparty na opłatach, więc niekoniecznie jest to szokujące. Jednak szukanie podobnej pracy w witrynie wyszukiwania ofert pracy bez prowizji może być lepszą alternatywą, w zależności od okoliczności. Nadal możesz korzystać z Bitwage, aby otrzymywać swoje wynagrodzenie, nawet jeśli nie korzystałeś z wyszukiwania zatrudnienia w celu znalezienia pracy.

Okablowanie pieniądze na arenie międzynarodowej mogą być bardzo drogie i, jak na ironię, również bardzo powolne. To wartość pieniądza w czasie problem negatywnie wpływa na firmy, osoby fizyczne, pracodawców i pracowników. Jednak według Bitwage, ich wykorzystanie technologii blockchain pomaga usprawnić transgraniczne transakcje płacowe. W niektórych przypadkach transmisje, które trwałyby do piętnastu dni, można teraz zakończyć tego samego lub następnego dnia za pomocą usługi płacowej Bitwage.

Dzięki Bitwage Twoja fizyczna lokalizacja po prostu nie ma znaczenia. Możesz pracować w dowolnym miejscu, wystawiać faktury swojemu pracodawcy zdalnemu za pośrednictwem Bitwage i otrzymywać wynagrodzenie tego samego lub następnego dnia. Możesz wybrać, w których walutach fiducjarnych, metalach szlachetnych lub kryptowalutach chcesz otrzymać płatność.

Podziel się wypłatą

Po zarejestrowaniu się w Bitwage możesz użyć dystrybucje funkcja, aby przydzielić część zarobków, gdzie:

  1. Bank do banku: To najprostszy transfer Bitwage.
  2. Konto oszczędnościowe w chmurze (Bitwage Cloud): Umożliwia zapisanie zarobków w dowolnej z 25 walut, czterech kryptowalut (XBT, ETH, LTC i VOX) lub czterech metalach (złoto, srebro, platyna i pallad). Możesz wypłacić środki za pomocą karty debetowej, korzystając z sieci Visa. Możesz także dokonywać zakupów za pomocą Bitcoin za pomocą tej samej karty debetowej.
  3. Opcja sieci Bitcoin (Bitcoin Blockchain): Otrzymuj swoje zarobki w Bitcoin.

Pomyśl o elastyczności dostępnej dzięki powyższym opcjom. Być może chciałbyś otrzymywać 80 procent swojego wynagrodzenia w formie fiducjarnej, wpłacając je bezpośrednio na swoje konto bankowe. Może wolisz otrzymać 10 procent z tego w bitcoinach i 10 procent w srebrze. Twoje konto oszczędnościowe w chmurze otrzyma depozyty fiat, Bitcoin i srebro (nie musisz otwierać nowego konta oszczędnościowego, aby korzystać z funkcji konta oszczędnościowego w chmurze). Może chciałbyś otrzymać wszystko Twoich zarobków w Bitcoin. Bitwage z pewnością Ci się spodoba, a transakcja zostanie sfinalizowana najpóźniej następnego dnia.

Ten aspekt usług firmy wydaje się być na wagę złota (Bitcoin?). Możesz nakazać Bitwage przetwarzanie trzech (lub więcej) transakcji jednocześnie, oszczędzając w ten sposób czas i kłopoty.

Struktury opłat

Na stronie internetowej Bitwage:

Nie ma żadnych opłat za nasze produkty podstawowe.

Niemniej jednak nadal będziesz płacić walutę, krypto lub metale szlachetne spread po otrzymaniu płatności. Na przykład, jeśli Twój pracodawca płaci Ci 1000 USD i zdecydujesz się otrzymać płatność w Bitcoin (XBP), zostaniesz obciążony prowizją w wysokości 2,50% powyżej średni kurs rynkowy (MMR) za monetę (ten procent dopłaty oparty na MMR będzie się zmieniać w zależności od wielkości płatności).

bitwage praca i wynagrodzenia średnie stawki rynkowe

Dodatkowa opłata za konwersję fid-to-Bitcoin firmy Bitwage jest wyższa niż u niektórych jego konkurentów. Bitwage może również zakończyć transakcję tego samego dnia lub najpóźniej następnego dnia. Zdjęcie: https://www.bitwage.com/rates

Jeśli otrzymasz te same 1000 USD w Bitcoinach za pośrednictwem Coinbase lub Lokalne bitcoiny, Twoja dopłata wyniesie odpowiednio 4,00 procent lub 4,50 procent. Klienci Bitwage bez premium otrzymają płatność Bitcoin następnego dnia. I odwrotnie, Coinbase może zająć do 7 dni w przypadku płatności, a lokalne bitcoiny do 15 dni.

Podstawowa (nie premium) wersja Bitwage pozwala na otrzymywanie wynagrodzenia na jednym koncie walutowym. Odbiorcy wynagrodzenia są również obciążani 1 procentem za każdy depozyt w dowolnej z dwudziestu pięciu lokalnych walut.

Movin ’on Up

Bitwage oferuje premia usługa. Ten dodatek zapewnia dodatkową elastyczność, w tym dostawę środków tego samego dnia. Premium umożliwia również otrzymywanie wypłat na dowolne z 25 różnych kont walutowych, kryptowalut i metali. W zależności od żądanych usług obowiązują różne opłaty za premium. Na przykład załóżmy, że jesteś pracodawcą, który chce sfinansować Twoją listę płac (dla wielu pracowników). Oto opłaty za przejazd odpowiednio trasą ACH i kartą kredytową:

Finansowanie listy płac z debetem ACH: 0,50% + .50 USD na wynagrodzenie naliczane Pracodawcy

Finansowanie listy płac kartą kredytową: 3,50% +. 30 USD za wynagrodzenie naliczane Pracodawcy

Oczywiście finansowanie listy płac przez ACH jest opłacalną opcją. Jednak zawsze dobrym pomysłem jest posiadanie systemów zapasowych, takich jak karta kredytowa, na wszelki wypadek.

Na końcu

Podsumowując, Bitwage wygląda na bardzo opłacalny system płatności G0-to zarówno dla pracodawców, jak i ich pracowników zdalnych. Opłaty transakcyjne są rozsądne, a płatności następują szybko. Pracownicy i pracodawcy również cieszą się elastycznością wyboru waluty i dystrybucji płatności. W porównaniu ze swoimi kluczowymi konkurentami Bitwage wydaje się być liderem opłacalnej technologii płatności transgranicznych.

Wszystkie dane pochodzą ze strony Bitwage z 22 grudnia 2018 r.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map