10 najbardziej aktywnych polityków Blockchain – edycja globalna

Światowy łańcuch bloków

Technologia Blockchain w znaczący sposób zmienia globalną ekonomię. Ta przełomowa technologia zmniejsza nieefektywność obecnych systemów biznesowych, zapewniając bezpieczniejszą alternatywę dla status quo. Technologia Blockchain ma mniej niż 10 lat, a już osiągnięty postęp jest inspirujący. Jednak pomimo oczywistych zalet technicznych, jakie blockchain wnosi na światową scenę ekonomiczną, wydaje się, że ostatecznie to politycy będą mieli moc popchnąć do przodu przyjęcie tej rewolucyjnej technologii..

Nie jest tajemnicą, że politycy i blockchain nie zawsze dobrze ze sobą współpracują. W związku z tym proste wyszukiwanie w Google może ujawnić wielu źle poinformowanych polityków, którzy negatywnie wypowiadają się na temat technologii blockchain. W większości przypadków jest oczywiste, że bardzo słabo rozumieją, o czym mówią. Na szczęście nie wszyscy politycy są przeciwni kryptowalutom i było kilku bardzo ważnych polityków, którzy przyszli z pomocą kryptowalutom, kiedy najbardziej tego potrzebowali. Poniżej znajduje się 10 polityków pro-blockchain, którzy pomogli przyspieszyć adopcję kryptowalut.

Crown Prince Sheikh Hamdan bin Mohammed Al Maktoum – Dubaj

Plik Książę koronny szejk Hamdan bin Mohammed Al Maktoum był wielkim orędownikiem technologii blockchain. Dubaj od dawna jest liderem w wyścigu o przyjęcie technologii blockchain, a urzędnicy państwowi stwierdzili, że zamierzają być pierwszym rządem w pełni opartym na technologii blockchain do 2020 roku. system wykorzystanie technologii blockchain do wszystkich transakcji, a rozwój jest już w toku. Dubaj niedawno wydał również swój własny kryptowaluta.

Książę koronny szejk Hamdan bin Mohammed Al Maktoum

Książę koronny szejk Hamdan bin Mohammed Al Maktoum

Prezydent Nicolás Maduro – Wenezuelczyk

Prezydent Wenezueli Nicolas Maduro nagłówki wcześniej tego roku, kiedy ogłosił, że jego kraj będzie pierwszym, który zaoferuje kryptowalutę wspieraną przez rząd. Jeszcze bardziej imponujący był fakt, że kraj gościł ICO, które zebrało 735 milionów dolarów na uruchomienie Petro Coin. Od pięciu lat Wenezuela jest nękana sankcjami gospodarczymi i miażdżącą inflacją. Prezydent ma jednak nadzieję, że nowa waluta pomoże złagodzić te obawy. Jak można sobie wyobrazić, nie wszyscy są zadowoleni z manewru z prezydentem USA Trumpem zakaz obywateli przed inwestowaniem w kryptowalutę.

Nicolas-Maduro-pro-blockchain

Prezydent Wenezueli Nicolas Maduro Zdjęcie Via India.com

Premier Malcolm Turnbull – Australia

Australia staje się krajem bardzo pro-blockchainowym dzięki wsparciu polityków, takich jak premier Australii Malcolm Turnbull. Turnbill niedawno wysłał żądanie do Agencji Transformacji Cyfrowej w celu zatwierdzenia inicjatywy finansowania badań blockchain o wartości 530 000 USD w dniu 22 maja 2018 r. Badania będą ukierunkowane na zbadanie, jak najlepiej wykorzystać technologię blockchain w systemach rządowych. W Australii w ciągu ostatniego roku nastąpiła eksplozja startupów blockchain, a premier ma nadzieję, że uda się wykorzystać nowy rynek.

Polityk Malcolm-Turnbull-pro-BTC

Premier – Malcolm Turnbull

Dmitry Golubov – Ukraina

W zeszłym roku doszło do kilku interesujących wydarzeń między urzędnikami a organami regulacyjnymi w zakresie kryptowalut. Być może nie bardziej niż na Ukrainie, kiedy zmuszono do tego trzech polityków odsłonić podczas debat regulacyjnych posiadali ponad 50 milionów dolarów w zasobach BTC. Agencja informacyjna Ria Novosti ujawniła, że ​​sam Dmitrij Golubow posiadał 8752 BTC. Incydent trafił na pierwsze strony gazet na całym świecie, ponieważ Ukraina doświadcza obecnie wyniszczającej biedy w wielu częściach kraju. Został użyty do podkreślenia rosnącej dysproporcji między narodami bogatymi i biednymi.

Dmitry Golubov Via Coin News

Dmitry Golubov Via Coin News

George Galloway – Wielka Brytania

George Galloway jest zdecydowanym orędownikiem technologii blockchain, aw 2015 roku zaproponował system śledzenia wydatków oparty na blockchain, aby poprawić przejrzystość w rządzie. Projekt nazwano łańcuchem burmistrza. Kandydat na burmistrza wiele razy mówił o tym, jak technologia blockchain może zmienić odpowiedzialność polityczną i przywrócić zaufanie do naszych systemów politycznych.

George-Galloway-Photo-Via-Daily-Express

Zdjęcie George’a Gallowaya Via Daily Express

Brian Forde – kandydat do Kongresu Demokratów – USA

Nieczęsto zdarza się, że polityk, który według Ciebie lepiej rozumie technologię blockchain niż Ty, ale w przypadku Briana Forde jest to prawdopodobnie prawdziwe. Forde nie jest obcy blockchainowi, jak się okazuje, intensywnie z nim współpracował, pełniąc funkcję Dyrektora Cyfrowej Waluty na prestiżowym Uniwersytecie MIT. Ponadto był także doradcą technologicznym byłego prezydenta Baracka Obamy. Forde zawsze pomagał dążyć do większej integracji blockchain w rządzie i jest uważany za kandydata z wyboru przez wielu inwestorów kryptowalutowych.

BrianForde przez MIT News

BrianForde przez MIT News

Jared Polis – kongresman USA

Jared Polis był zdecydowanym orędownikiem technologii blockchain, aw 2014 roku zdobył zaufanie społeczności blockchain, kiedy otwarcie krytykowany politycy, którzy chcą zakazać BTC. Posunął się nawet do stwierdzenia: „Dolar jest walutą, której należy zakazać”. Jakby tego było mało, powiedział, że wystąpi przeciwko każdej organizacji, która chce utrudniać rozwój cyfrowej waluty. Ten facet poważnie podchodzi do swojego blockchaina i nie boi się bronić technologii przed politykami, którzy nie rozumieją jej zalet.

Jared-Polis-przez-Denver-post-pro-blockchain-polityk

Zdjęcie Jared Polis Via Denver Post

Minister nauki i informatyki Yoo Young-min – Korea Południowa

Korea Południowa jest jednym z głównych rynków kryptowalut i nie bez powodu. Minister nauki i IT Yoo Young-min jest wielkim zwolennikiem blockchain. W konsekwencji, podczas styczniowego strachu przed koreańskimi kryptowalutami w tym roku, to Young-min był tym, który popchnięty do dalszego rozwoju w integracji blockchain. Young-min stara się, aby kryptowaluty i technologia blockchain były traktowane jako odrębne podmioty do celów regulacyjnych. Może to jednak okazać się trudnym argumentem, ponieważ BTC było pierwszym na świecie przypadkiem użycia blockchaina. W rezultacie wielu uważa, że ​​rozdzielenie tych dwóch jest niewykonalne.

Yoo Young-min -Via Korea News

Yoo Young-min przez Business Korea

Gov. Ricardo Rossello – Puerto Rico

Co robisz, gdy twój kraj jest niszczony przez więzy Vulture’a i huragan stulecia? Zwracasz się do łańcucha blokowego. Gubernator Portoryko Ricardo Rosello wita start-upy blockchain z otwartymi ramionami. Jako wyraz poparcia, gubernator niedawno przemawiał bezpośrednio na konferencjach „Puerto Crypto”, które odbyły się na wyspie. Tutaj osobiście podziękował wszystkim firmom zaangażowanym w inicjatywę i potwierdził zaangażowanie kraju w innowacje w technologii blockchain. Wyspa desperacko potrzebuje bodźca gospodarczego i może się okazać, że technologia blockchain jest idealnym impulsem.

Ricardo Rossello Via Business Insider

Ricardo Rossello Via Business Insider

Vladamir Putin

W styczniu nikt nie był pewien, co Rosja zamierza zrobić z kryptowalutami. Było to jednak zanim Władimir Putin zintensyfikował i w pełni poparł technologię blockchain. 24 stycznia tego roku Putin zażądał że ustawodawcy przestają utrudniać rozwój tych technologii. Ponadto podkreślił znaczenie zostania światowym liderem w tej dziedzinie. Napomknął nawet, że Rosja stworzyła krajowy kryptowalut rubla jako uzupełnienie waluty fiducjarnej hrabstwa.

Władimir Putin przez Washington Times

Władimir Putin przez Washington Times

Politycy Blockchain

Dzięki wysiłkom tych i wielu innych osób ruchowi blockchain udało się kontynuować ekspansję. Technologia Blockchain pozostanie tutaj, a im szybciej zostanie wdrożona na pełną skalę, tym lepiej będzie dla wszystkich zaangażowanych stron. Czy nam się to podoba, czy nie, technologia blockchain potrzebuje polityków, aby przyspieszyć adopcję i pobudzić inwestycje. Kto wie, być może w najbliższej przyszłości zobaczysz plakat „Satoshi na prezydenta” na podwórku sąsiada.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map