W tym tygodniu w kryptowalutach – 9 marca 2018 r

W tym tygodniu w kryptowalutach – 9 marca 2018 r

Niedźwiedzie złe wieści

Ludzie, zima prawie się kończy, aw tym tygodniu niedźwiedzie zwróciły uwagę, wychodząc ze stanu hibernacji – przynajmniej na rynku kryptowalut. Ceny mocno wzrosły w pierwszej połowie tygodnia, a monety testowały swoje rekordowe maksima od czasu krachu ze stycznia i lutego, ale siła nabywcza uległa pogorszeniu w drugiej połowie tygodnia. Gdy ceny wyglądały, jakby mogły przełamać poprzednie poziomy oporu, odbiły się w dół. Wśród fanfar mediów obawy związane z przepisami i Mt. Gox rozbija rynek (znowu), monety na całej planszy spadły najdalej w ciągu tygodnia w ciągu ostatnich 48 godzin.

Bitcoin: Niezdolny do utrzymania lub przekroczenia ceny powyżej 11500 USD w środku tygodnia, strata ceny Bitcoina (co nie jest zaskakujące) była odzwierciedleniem ceny rynkowej. W momencie pisania tego artykułu cena 8720 USD spadła 19% w tygodniu.

Ethereum: Crypto’s # 2 radzi sobie jeszcze gorzej. Po obejrzeniu statycznej akcji cenowej i stabilnego wykresu przez większość tygodnia, obecnie cena wynosi 685 USD. To jest 20% uderzył z 865 $, które osiągnął na początku tygodnia.

Marszczyć: Wraz z plotkami o zbliżającym się wejściu Ripple na giełdę Coinbase, XRP wzrósł do 1,08 USD po rozpoczęciu tygodnia od 0,90 USD. Wraz z obrotem rynku i Coinbase ucisza rozmowy zamiast dodawania nowych walut, jest mniej 11% w tygodniu – ale hej, to co najmniej o połowę lepsze niż BTC / ETH.

Wyróżnienia

Nawet jeśli tylko o kilka punktów procentowych, S / O do tych aktywów, które są nadal zielone, a mianowicie: Bitcore Aeternity, Loopring, HShare, SingularityNET, SmartCash i Ethos

podsumowanie cen

Wiadomości krajowe

Oszuści na Twitterze podszywają się pod znane osoby, aby ukraść Twoje krypto: Podobnie jak w przypadku Książę nigeryjski, jeśli brzmi zbyt dobrze, aby mogło być prawdziwe, prawdopodobnie jest to oszustwo. Dzieje się tak, że ludzie wysyłają kryptowaluty na adresy, które ich zdaniem należą do znanych osobistości, takich jak Elon Musk, którzy obiecują oddać im znacznie więcej. Niektórzy z was mogą pomyśleć „wow, kto kiedykolwiek by się na to nabrał?”. Najwyraźniej wiele osób: tak wiele, że założyciel Ethereum, Vitalik Buterin, zmienił swoją nazwę użytkownika na „Nie, nie rozdaję ETH”.

Nie, nie rozdaję ETH.

– Vitalik „Nie, nie rozdaję ETH” Buterin (@VitalikButerin) 4 marca 2018 r

Nieuregulowane giełdy mogą zrobić wszystko za pieniądze, mówi SEC: W ostrzeżeniu dla inwestorów SEC powiedział: „wiele platform określa się jako„ giełdy ”, co może dać inwestorom błędne wrażenie, że podlegają regulacjom lub spełniają normy regulacyjne krajowej giełdy papierów wartościowych”. Mimo że niektóre giełdy mają własne zasady, SEC nie może zagwarantować bezpieczeństwa Twoich monet.

Współzałożyciel Ubera uruchamia własną kryptowalutę: Garrett Camp, współzałożyciel Ubera i założyciel akceleratora / funduszu venture Expa, nazwał kryptowalutę „Eco”. Camp ma nadzieję, że moneta będzie używana jako globalna waluta używana w transakcjach codziennych płatności. 50% z początkowego biliona tokenów, które wyemituje, zostanie przekazanych pierwszemu miliardowi użytkowników, którzy Zapisz się.

Hakerzy odeszli z 1,2 miliarda dolarów w bitcoinach i eterze w tej dekadzie: Dlatego ludzie zawsze mówią ci, abyś trzymał kryptowaluty poza giełdami. Według globalnego dyrektora ds. Strategii fintech w Autonomous Research LLP Lex Sokolin, „wygląda na to, że hakowanie kryptowalut to branża o rocznych przychodach 200 milionów dolarów”. Według niego hakerzy zagrozili ponad 14% podaży Bitcoin i Ether. Ponieważ blockchain jest tak nową technologią, branża nie miała czasu na rozwiązywanie luk, a blockchain może być potencjalnie bardziej bezbronny niż wcześniej sobie wyobrażano.

JP Morgan wkracza do gry dzięki raportowi Crypto dla zarządzających aktywami: Na swojej stronie internetowej goliat bankowości instytucjonalnej JP Morgan opublikował oficjalny raport na temat korzyści, jakie blockchain przynosi sektorowi finansowemu i biznesowemu. Skierowany do zarządzających aktywami, nazywa blockchain „prawdziwą transakcją”, błaga duże firmy finansowe, aby zejść z boku, i prognozuje przyszłość wdrożenia blockchain, reklamując jego potencjalny wpływ na starsze organizacje.

Jeśli możesz wypluć gotówkę, Coinbase ma fundusz Crypto Index gotowy do podjęcia: Wcześniej w tym tygodniu Coinbase – być może najpopularniejsze na świecie miejsce do kupowania i sprzedawania popularnych monet za gotówkę – ogłosiło, że utworzy własny fundusz indeksów kryptowalut. Fundusz Coinbase Index, nazywany Dow Jonesem kryptowalut, będzie składał się z Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash i Litecoin i będzie otwarty tylko dla akredytowanych inwestorów. Nazywanie go Dow Jonesem kryptowalut może być nieco upiększające. Jasne, jest to pierwszy fundusz indeksowy jednego z największych graczy kryptowalut, ale Dow Jones jest otwarty dla wszystkich inwestorów i obejmuje średnio 30 akcji w danym momencie, a nie 4.

Nieruchomość na Blockchain? To jest prawdziwe, w porządku i dzieje się w Vermont: Pierwsza w historii transakcja na rynku nieruchomości oparta na blockchain miała miejsce w ubiegły czwartek w South Burlington, VT. Do transakcji doszło dzięki Propy Inc., firma zajmująca się nieruchomościami typu blockchain, z którą miasto nawiązało współpracę w styczniu. Źródła bliskie umowie biznesowej poparły tę transakcję i inicjatywę South Burlington, aby ją nadzorować, promując to miasto jako „światowego lidera blockchain”.

propy

Sędzia federalny w Nowym Jorku: kryptowaluty to towary: Sędzia okręgowy USA Jack Weinstein potwierdził w tym tygodniu, co mówi CFTC od 2015 roku: kryptowaluty to towar. Sędzia stanu Nowy Jork wydał we wtorek przełomowe orzeczenie i pozwoli CFTC na kontynuowanie procesu przeciwko Patrickowi McDonnellowi i Coin Market Drops o oszustwo.

Co nowego w CoinCentral?

„Blockchain to prawdziwa okazja”: JP Morgan przedstawia raport na temat korzyści ekonomicznych kryptowalut, będący fizycznym świadectwem zwiększonego zainteresowania blockchainem i kryptowalutami, które widzieliśmy w ciągu ostatniego roku.

Czym jest Enigma: Enigma obiecująca prywatność i skalowalność, rzadko spotyka się tak wyjątkowy projekt z oddanym, sprawdzonym zespołem, który dąży do urzeczywistnienia koncepcji.

Co to jest SmartCash (SMART) ?: SmartCash to projekt skupiający się na otwartym zarządzaniu. Jest to szczególnie atrakcyjne dla osób, które za wszelką cenę interesują się prywatnością, przejrzystością i decentralizacją.

Prezes Bluzelle, Pavel Bains, rozmawia o zdecentralizowanej bazie danych w chmurze: Na tegorocznym Neo DevCon mieliśmy przyjemność spotkać się z Pavelem Bainsem, CEO Bluzelle.

Co to jest Streamr DATAcoin ?: Dowiedz się, jak ten projekt może zapewnić alternatywne centrum monetyzacji danych, które konkuruje z obecnymi scentralizowanymi modelami opartymi na chmurze.

Coinbase jest gotowy do uruchomienia własnego funduszu indeksów kryptowalut: Teraz będą oferować klientom to, co równa się Dow Jones lub S&P 500 aktywów kryptograficznych: fundusz Coinbase Index.

Czym jest Reddcoin (RDD) ?: Wyobraź sobie, że płacisz kryptowalutom za swój post na FB i możesz go wymienić na produkty, karty podarunkowe i inne przedmioty. Witamy w Reddcoin.

Czym jest ZenCash (ZEN) ?: Dowiedz się, dlaczego ZenCash jest prawdziwym liderem nie tylko w zakresie prywatności, ale także zarządzania, zachęt ekonomicznych i czystej pomysłowości inżynieryjnej.

Co to jest Dogezer (DGZ) ?: Z tego przewodnika dla początkujących dowiesz się, jak Dogezar stworzył platformę do wykorzystania efektów sieciowych z korzyścią dla twórców i pierwszych użytkowników nowego oprogramowania.

Kim jest John McAfee: Bold, Bizarre i Bullish on Bitcoin: Niebezpieczny. Paranoidalny. Ekscentryczny. Byczy na Bitcoinie – to kilka słów, które pojawiają się w szybkim wyszukiwaniu Johna McAfee – odważnej serii przymiotników dla programisty komputerowego i założyciela firmy programistycznej.

Co to jest Zcoin ?: Zcoin wykorzystuje protokół Zerocoin do zapewniania anonimowych transakcji w unikalny, skalowalny sposób. Protokół, który pierwotnie miał być rozszerzeniem Bitcoin, umożliwia wysyłanie monet bez historii transakcji.

Decred przedstawia plan działania na 2018 rok: Zespół Decred pracuje nad całkiem fajnymi projektami i ujawnił plany zdecentralizowanych giełd, funkcji prywatności, & jeszcze.

Dyrektor generalny DeepBrain Chain omawia rolę Blockchain w przyszłości AI: Dlaczego sztuczna inteligencja na blockchainie? Dyrektor generalny DeepBrain Chain omawia ten temat.

Co to jest Byteball (GBYTE) ?: Dowiedz się więcej o tym, w jaki sposób Byteball stara się rozwiązać wiele problemów, które utrudniły masowe przyjęcie technologii blockchain.

Czym jest BitBay (BAY)?: BitBay to darmowy, zdecentralizowany rynek kupna i sprzedaży towarów i usług w łańcuchu bloków. Możesz łączyć się bezpośrednio z rówieśnikami i dokonywać transakcji bez pośredników, takich jak Amazon, eBay lub Craigslist.

Wiadomości o kryptowalutach z całego świata

Japońskie organy regulacyjne się załamują & Zawieszenie niektórych giełd: Japońska Agencja Usług Finansowych (FSA) „naklei kary administracyjne na kilka giełd kryptowalut” i zmusi niektórych do wstrzymania działalności. Posunięcie następuje po ujawnieniu przez FSA pułapek w różnych giełdach zapobiegających praniu pieniędzy i środków ochrony klientów podczas kontroli na miejscu.

Wenezuelscy ustawodawcy uznają Petro za niezgodne z prawem: Zgromadzenie Narodowe Wenezueli, grupa polityków, którzy często sprzeciwiają się polityce prezydenta Nicolasa Maduro, oświadczyło we wtorek, że Petro jest niekonstytucyjne. Grupa oskarża Petro, że jest po prostu kolejnym sposobem defraudacji pieniędzy przez skorumpowany rząd i że nie pomoże Wenezuelczykom w ich kryzysach gospodarczych. Zamiast tego pogorszy to ekonomię i da fałszywą nadzieję narodowi pod rządami Maduro, który wyrzucił ideę Petro „z sieci kłamstw”.

Chiński rząd cenzuruje giełdy kryptowalut Konta w mediach społecznościowych: Wygląda na to, że chiński rząd będzie kontynuował brutalną walkę z kryptowalutą. Konta w mediach społecznościowych, takie jak globalna giełda OKEx w głównej chińskiej aplikacji do obsługi wiadomości społecznościowych WeChat, zostały już zablokowane. Kiedy próbujesz przejść do poprzednich linków opublikowanych przez giełdę, pojawia się komunikat, że „platforma mogła naruszyć odpowiednie przepisy i regulacje po przejrzeniu skarg użytkowników. Konto jest obecnie zablokowane, a zawartość nie jest dostępna ”.

Użytkownicy Binace mają konta phishingowe, boty sprzedają Alts za Viacoin: W tę środę użytkownicy Binance narzekali, że giełda na siłę sprzedała ich altcoiny, zamieniając je na Bitcoin tylko po to, aby kupić mało znany Viacoin poza witryną. Po wykonaniu pewnych poszukiwań zespół Binance odkrył, że dotknięci użytkownicy byli przedmiotem ataku phishingowego, w którym haker pobierał boty handlowe na ich profile, konwertował fundusze na Bitcoin, a następnie wykorzystywał go do zakupu i pompowania Viacoin. Na szczęście wyzwalacze alertów Binance wykryły oszustwo i wstrzymały wypłaty, zanim haker (y) zdążył wycofać swoje zawyżone korzyści. Sprytne oszustwo udowadnia, że ​​hakerzy rozwijają swoją grę, ale udowadnia również, że Binance, jedna z najpopularniejszych giełd na świecie, jest warta swojej soli.

W wieku zaledwie 22 lat niemiecki założyciel IOTA dopiero zaczyna: Około 50 osób pracuje pod kierownictwem Dominika Schienera, który mieszka w Berlinie od 2016 roku. Wkrótce rozszerza się na kolejne terytoria, w tym do Toronto, Oslo, Tajwanu i Tokio, a projekt ma ponad 300 milionów euro rezerw na sfinansowanie projektu, wszystko z których zostały przekazane przez użytkowników. IOTA, nawiązująca sieć kontaktów z niemieckiej stolicy, ma już takie firmy jak Volkswagen, które włączają się do projektu.

Złodzieje na gorącym siedzeniu podczas aresztowania przez islandzką policję 11 podejrzanych o napad na sprzęt górniczy: Posiadająca tanią, odnawialną energię i zimny, sprzyjający górnictwu klimat Islandia stała się popularnym krajem, w którym górnicy kryptowalut mogą otwierać sklepy. To dobre miejsce na rozpoczęcie, dopóki niektórzy nie-do-wells zdecydują się zebrać 600 sztuk sprzętu górniczego (komputery, procesory itp.) O wartości około 2 milionów dolarów. Cztery oddzielne włamania miały miejsce w okresie od grudnia do stycznia, a islandzka policja zatrzymała 11 podejrzanych, których uważa za sprawców przestępstwa.

Cztery lata usunięto z góry Gox, a inwestorzy wciąż są porzucani (dosłownie): Gniew, wstręt, smutek, litość, lęk: wszystkie uczucia wspominają o Mt. Gox może się obudzić, szczególnie w przypadku osób, które przeżyły wydarzenie, które spowodowało, że kryptowaluta weszła w dwuletnią zimę w 2014 roku. Cóż, nisko, a konsekwencje nadal powodują scenę. Raporty z początku tego tygodnia sugerują, że znaczną część spadkowej akcji cenowej na rynku można przypisać Nobuaki Kobayashi, jednemu z powierników nieistniejącej już giełdy, sprzedając 35 000 BTC i 34 000 BCH, aby zaspokoić Mt. Zadłużenie Gox u wierzycieli. Fundusze zostały wyprzedane między grudniem a lutym i stanowiły łącznie około 400 mln USD.

Crypto idzie pedagogicznie: kryptowaluta dodana do słownika Merriam-Webster: Popularny słownik ujawniony w post na blogu na początku tego tygodnia wśród 850 nowych definicji w marcu br. do listy dodano kryptowalutę, łańcuch bloków i pierwszą ofertę monet. Emily Brewster, zastępca redaktora w Merriam-Webster, wyjaśniła powody organizacji w komunikacie prasowym: „Aby słowo zostało dodane do słownika, musi mieć powszechne, trwałe i sensowne zastosowanie. Te nowe słowa zostały dodane do słownika, ponieważ stały się uznanymi członkami języka angielskiego i są terminami, z którymi ludzie mogą się spotkać ”.

Merriamwebsterbtc

Colin Harper jest współautorem tego posta *

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map