W tym tygodniu w kryptowalutach: 28 września 2018 r

Chodź, zrób coś…

Pod względem cen mieliśmy stosunkowo spokojny tydzień na rynku. Całkowita kapitalizacja rynkowa spadła do najniższego poziomu około 206 miliardów dolarów w środku tygodnia, po czym dziś wzrosła do 221,1 miliarda dolarów – ogólnie rzecz biorąc utrata około 2% w ciągu tygodnia.

Ten brak ruchu cen nie nadszedł prawie żadnych znaczących wiadomości. Więc nie powinniśmy być aż tak zaskoczeni. Chociaż w takich tygodniach fajnie byłoby zobaczyć, jak ceny zmieniają się w innym kierunku. Sprawdźmy trzy najlepsze monety.

Bitcoin miał tylko najlepszy tydzień utrata 1,01% swojej wartości.

Ethereum kontynuował tygodniowe spadki cen (choć znacznie bardziej znośne) z 1,60% straty.

Po fenomenalnym biegu w zeszłym tygodniu, XRP zakończył w tym tygodniu jako wielki przegrany, publikując Spadek ceny o 3,83%.

Statystyki rynku kryptowalut (28.09.18)

Statystyki rynku kryptowalut (28.09.18)

Krajowe wiadomości o kryptowalutach

Bye Bye Blockchain Ban: Och szczęśliwy dzień! Google ogłosił w tym tygodniu, że ich ogólny zakaz reklam związanych z kryptowalutami wygaśnie w październiku. Zaktualizowana zasada nie oznacza jednak, że reklama będzie dostępna dla wszystkich. Reklamy ICO, portfeli i porad handlowych nadal znajdują się na czarnej liście, a zatwierdzone reklamy mogą być wyświetlane tylko w Stanach Zjednoczonych i Japonii. Idąc za przykładem Facebooka, firmy związane z kryptowalutami muszą wypełnić wniosek, aby reklamować swoje produkty lub usługi.

Walmart informuje dostawców, „Blockchain or Bust”: W poniedziałek firma Walmart poinformowała partnerów, że dostawcy produktów z Kalifornii muszą dołączyć do swojego systemu łańcucha dostaw lub stracić interes. Przejście na śledzenie produktów w technologii blockchain powinno pomóc firmie Walmart zmniejszyć zakres wycofań w przypadku skażenia. Wiceprezes firmy Walmart ds. Bezpieczeństwa żywności Frank Yiannas powiedział dziennikarzom, że Walmart pilotuje technologię blockchain od dwóch lat, więc wymóg „nie powinien być zaskoczeniem”.


Jest prawdopodobne, że ten wymóg nie skończy się tylko na produkcji, ponieważ piloci Walmart mają się dobrze. Miejmy nadzieję, że pojawią się również inne łańcuchy dostaw oparte na żywności. Patrzę na ciebie, Chipotle.

Liderzy kryptowalut spotykają się z Capitol Hill Heavies: Ponad pięćdziesięciu uczestników przyłączyło się do dyskusji przy okrągłym stole prowadzonej przez przedstawiciela Warrena Davidsona, R-Ohio, we wtorek, aby omówić przyszłość świata kryptowalut. Kluczową kwestią było to, że ciężar niepewności regulacyjnej będzie hamował innowacje, ponieważ firmy będą obawiać się nadmiernego zaangażowania zasobów w popełnienie wykroczeń prawnych z powodu błędnej interpretacji przepisów.

Ponadto uczestnicy skrytykowali zastosowanie „Howey Test”, 72-letniego prawa dotyczącego papierów wartościowych, do walut cyfrowych. Przewodniczący SEC Jay Clayton wcześniej ustalił stanowcze stanowisko, że nie planuje aktualizować „testu Howey” dla kryptowalut. Mike Lempres, dyrektor ds. Polityki w Coinbase z siedzibą w San Francisco, zauważył: „Wszyscy chcemy uczciwego i uporządkowanego rynku, chcemy tego samego, co regulatorzy. Nie trzeba tego robić w taki sam sposób, jak w przeszłości i musimy być na to otwarci ”.

Circle wprowadza na rynek Stablecoin (USDC): Być może w jednym z dziwniejszych trendów w przestrzeni kryptowalut, bostońska firma płatnicza Circle wprowadziła na rynek swój stablecoin z ceną dolara zwany USDC. To wydanie jest następstwem wprowadzenia na giełdę kryptowalut Gemini stablecoin (GUSD). Chociaż te stablecoiny nie są bezpośrednią konkurencją, ponieważ prawdopodobnie będą rodzime tylko dla każdej giełdy (kółko = Poloniex), przewiduje się, że odetną część udziału w rynku od lidera stablecoinów Tethera (USDT).

Media Roundup

Te historie nie są przykładem przełomowej adopcji, ale pokazują małe sposoby, w jakie Bitcoin (i blockchain) nadal wchodzą do głównego nurtu.

Chciałbym zadzwonić do znajomego: Bitcoin i blockchain pojawiły się w australijskiej wersji popularnego teleturnieju Kto chce zostać milionerem.

blockchain bitcoin na kto chce zostać milionerem

Cegła ma ładny pierścień. Zdjęcie dzięki uprzejmości użytkownika Reddit MyPlanetpage.

Kolekcjonerskie figurki kryptowalut: Los Angeles Dodgers wprowadzili w tym tygodniu ponad dwadzieścia tysięcy fanów do Ethereum z cyfrowymi figurkami kolekcjonerskimi podczas ich pojedynku przeciwko Padres.

B.I.T.C.O.I.N (11 punktów): Scrabbleheads się radują. Bitcoin jest teraz oficjalnie w słowniku Scrabble.

co nowego w coincentral

Elkrem umożliwia tworzenie urządzeń Blockchain IoT: Elkrem łączy światy IoT i kryptowalut. Dowiedz się, jak to zrobić tutaj.

Kariera w grach wideo Przyspiesz do Hyperdrive dzięki Cryptogames: Możesz teraz zarobić trochę dodatkowej gotówki na swojej kanapie w swoich PJ dzięki krypto.

Narzędzia NSA używane do uwalniania złośliwego oprogramowania do wydobywania kryptowalut przez hakerów: Ups! Wyciekający exploit NSA umożliwia hakerom wydobywanie kryptowalut przy użyciu Twojego komputera. Ktoś zostaje zwolniony…

Zalety Blockchain poza spekulacją: tak, kiedy księżyc? memy są fajne. Ale czy kiedykolwiek myślałeś o wszystkich innych typach wartości, które przynosi blockchain??

Przewodnik po brytyjskiej giełdzie kryptowalut Indacoin: Indacoin to Indahouse. Dajemy Ci najniższe informacje na temat tej giełdy w Wielkiej Brytanii z konwersjami fiducjarnymi.

Założyciel Ikigai Travis Kling na temat kryptowalut Hedgefunds, ICO i nie tylko: Skomplikowana nazwa. Prosta misja – lepsze inwestycje w aktywa kryptograficzne.

Jak działa narodowa kryptowaluta Wenezueli: sześć miesięcy po uruchomieniu przyjrzymy się, jak radzi sobie Petro. Ostrzeżenie spoilera: Nie dobrze.

Przewodnik dla początkujących po stellicie: Zanurz się w szczegółach mniej znanej monety prywatnej, stellitu.

Pierwsza oferta publiczna Bitmain: nadchodzące zagrożenia i spostrzeżenia z rynku niedźwiedzi: czy oferta publiczna Bitmain wciąż trzyma wodę w środku bessy? Dowiedzmy Się.

Wiadomości o kryptowalutach z całego świata

Austria notarialnie notarialnie obligacje za pomocą Blockchain: Powiedz „Auf Wiedersehen” do tradycyjnych baz danych. W przyszły wtorek austriacki rząd planuje wyemitować obligacje o wartości 1,15 mld euro na aukcji publicznej. Po emisji rząd potwierdzi notarialnie dane z aukcji obligacji na blockchain Ethereum. Wygląda na to, że nie będzie to też ostatni raz, gdy w Austrii zobaczymy blockchain.

Minister finansów Hartwig Löger oświadczył podczas ogłoszenia, że ​​„technologia blockchain jest dla nas przedmiotem polityki gospodarczej, a wraz z utworzeniem Rady Doradczej ds. FinTech w Ministerstwie Finansów opracowujemy strategie, które mają pomóc Austrii w jak najlepszym wykorzystaniu tych osiągnięć . ” Dzięki, Tłumaczu Google!

Bitmain IPO ma pewne problemy: Bitcoin Mining i ASIC Juggernaut Bitmain opublikował swój prospekt emisyjny na giełdzie w Hongkongu i wykazał silny, ale słabnący wzrost. Obawy zaczęły pojawiać się w związku z nadchodzącymi zagrożeniami związanymi z bessą i zdekapitalizowanymi zasobami kryptowalut Bitmain.

Swiss Crypto Bank zbiera fajne sto milionów: Seba Crypto AG z siedzibą w Zug twierdził, że zebrał 100 milionów franków szwajcarskich (104 miliony dolarów) od inwestorów prywatnych i instytucjonalnych, aby stać się jednym z pierwszych regulowanych banków na świecie, które umożliwiły prostą wymianę dolarów i euro na kryptowaluty. Szwajcarska firma świadcząca usługi finansowe jest zarządzana przez byłych bankierów Grupy UBS AG. Rozpoczęcie przedsięwzięcia uzależnione jest od zatwierdzenia licencji bankowej od szwajcarskiego regulatora finansowego Finmy, a zespół planuje złożyć wniosek licencyjny do końca października.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map