W tym tygodniu w kryptowalutach – 23 lutego 2018 r

W tym tygodniu w kryptowalutach – 23 lutego 2018 r

Rynek rośnie, rynek spada: W zwykłej losowości kryptowalut rynek nieznacznie spadł po ożywieniu w zeszłym tygodniu, ale nie ma powodów do obaw. Dziś rano obserwujemy pozytywne zmiany cen, a 7-dniowy wykres pokazuje na horyzoncie bardziej zielone pastwiska.

W czasie publikacji rynek się kręci 460 miliardów dolarów, z grubsza Spadek o 12 miliardów dolarów od zeszłego tygodnia. Nie idealne, ale mogło być znacznie gorzej.

Bitcoin: Bitcoin to jedyna waluta w pierwszej dziesiątce, której wartość wzrosła od zeszłego tygodnia, zyskując ponad 400 $. Przy obecnej cenie 10 457 USD, bitcoiny wzrosły mniej więcej 4% od 10.478 $. Aktywacja SegWit ma tak niskie opłaty transakcyjne, jak zawsze, co najprawdopodobniej umożliwiło Bitcoinowi pływanie pod morzem czerwieni.

Ethereum: Ethereum upadło 18% przez cały tydzień do 800 $, zanim sytuacja się zmieni z niezłym wzrostem na koniec tygodnia. Obecnie kosztuje około 875 USD.

Marszczyć: Wciąż mając problemy z odbiciem się po styczniowej katastrofie, Ripple spadł dodatkowo 10% w tym tygodniu. Moneta jest obecnie wyceniana na nieco ponad 1 dolara, znacznie mniej niż jej rekordowy poziom 3,65 dolara.

wykres cen kryptowalut

Wiadomości krajowe

Nowy Jork bierze udział w Dolinie Krzemowej z pierwszym w historii „Tygodniem Blockchain”: Nowy Jork ogłosił swój pierwszy w historii „Tydzień Blockchain”, który potrwa od 11 do 17 maja. Wydarzenia obejmują szczyt technologii blockchain Consensus, targi pracy i hackathon. Według firmy analitycznej Burning Glas, NY ma więcej ofert pracy związanych z blockchain niż San Francisco. Korporacja Rozwoju Gospodarczego Nowego Jorku Starszy wiceprezes Anthony Hogrebe mówi, że „celem jest tak naprawdę umieszczenie tej flagi i wysłanie bardzo jasnego komunikatu… ostatecznie chcemy, aby Nowy Jork był globalną stolicą blockchain”.

Wyoming uważa, że ​​rachunki za Pro Crypto stają się krypto Haven: Ustawodawcy stanu Wyoming przedstawili szereg ustaw, które pomogłyby wprowadzić technologię blockchain do stanu. Gdyby zostały zatwierdzone, rachunki zmniejszyłyby obciążenia podatkowe od kryptowalut i zwolniłyby ICO i giełdy kryptowalut ze wspólnych przepisów regulacyjnych. Kanadyjski startup blockchain BlockCrushr już rozwinął się do stanu, stwierdzając „Wyoming to jedno z najlepszych miejsc do prowadzenia interesów w USA”.

wyoming crypto

Oficjalne przepisy Białego Domu nie pojawią się wkrótce: W oświadczeniu dla CNBC, koordynator ds. Cyberbezpieczeństwa w Białym Domu, Rob Royce, powiedział: „Wciąż dokładnie badamy i rozumiemy, jakie są dobre i złe pomysły w tej przestrzeni. Więc nie sądzę, żeby było blisko ”. Chociaż Royce uważa, że ​​kryptowaluta ma wyraźne zalety i wady, sugeruje, że największym zagrożeniem dla kryptowaluty jest jej przestępcze wykorzystanie i uważa, że ​​nieodwracalność transakcji Bitcoin jest „kłopotliwa”. W przypadku kart kredytowych i banków „zakupy można cofnąć, a gotówka odzyskać”.

Darczyńcy kryptowalut wiodą prym w walce z przejęciem Al: Co się dzieje, gdy roboty są mądrzejsze od nas? Czy to będzie koniec rasy ludzkiej? Nie na zegarku społeczności kryptowalut, który przekazał 66% darowizn zebranych przez Machine Intelligence Research Institute w corocznej zbiórce funduszy. Największa w tym roku darowizna pochodzi od założyciela Ethereum, Vitalika Buterina, który przekazał ETH o wartości 763 970 USD, aby pomóc organizacji non-profit w ochronie przetrwania i wolności rasy ludzkiej.

MIRI

Założyciel BitFunder spędzi lata w więzieniu za oszukanych użytkowników: W środę Departament Sprawiedliwości (DOJ) i amerykańska Komisja Papierów Wartościowych i Giełd (SEC) oskarżyły założyciela BitFunder, Jona E. Montrola, o oszukanie użytkowników giełdy. SEC twierdzi, że Montrol prowadził giełdę kryptowalut bez licencji i pokazał śledczym fałszywe zestawienia sald. Montrol nie poinformował również użytkowników o cyberataku, który ukradł użytkownikom ponad 6000 bitcoinów, wartych dziś ponad 60 milionów dolarów. Ostateczny cios Założyciel, Departament Sprawiedliwości oskarżył Montrola o krzywoprzysięstwo i przeszkodę, na które skazane są odpowiednio 5 i 20 lat.

Tesla zhakowany przez chętnych górników kryptowalut: W ramach tak zwanego cryptojackingu hakerzy uzyskują dodatkową moc obliczeniową komputera do wydobywania monet, instalując oprogramowanie na komputerach innych osób. Tym razem cryptojackerzy zaatakowali platformę przetwarzania w chmurze Tesli. Według rzeczniczki Tesli, sprawa została rozwiązana w ciągu „godzin”, a „wstępne dochodzenie nie wykazało, że prywatność klienta lub bezpieczeństwo pojazdu zostały w jakikolwiek sposób naruszone”.

tesla crypto hack

Amerykańscy prawodawcy apelują do rządu, aby był liderem w dziedzinie innowacji w technologii Blockchain: W liście przesłanym do szefów SEC przez trzech członków Kongresowego Klubu Blockchain (CBC): „Stany Zjednoczone powinny być domem dla tej innowacji… aby odnieść sukces, konieczne jest przyjęcie świadomego, elastycznego i ujednoliconego podejścia do regulacji ”. Trzej ustawodawcy dodali również, że rząd powinien przestać tak bardzo koncentrować się na niepotrzebnych obawach, zachęcając SEC „do umożliwienia ciągłych innowacji na rynku i poświęcenia bardziej kreatywnej analizy sposobów wykorzystania kryptowalut”.

Tajna platforma handlowa zbiera 34 miliony dolarów… 21-latek: W dojrzałym wieku 21 lat Taiyang Zhang przewodzi firmie Blockchain Republic Protocol w tworzeniu „ciemny basen kryptowaluty”. Popyt na tego typu platformy wzrósł w świecie kryptowalut, dzięki czemu wieloryby (handlowcy z dużymi pieniędzmi) są w stanie „rozwiązywać problemy dla dużych, prywatnych zamówień” oraz ze względów bezpieczeństwa, aby upewnić się, że „ludzie nie są zhakowani, wykupieni lub gorzej ”. Zhang ma nadzieję, że ten produkt pomoże również złagodzić część zmienności, która często wiąże się z handlem wielorybami na rynku.

Co nowego w CoinCentral?

Co to jest Aragon ?: Dowiedz się więcej o tej zdecentralizowanej aplikacji, a jej misja umożliwia każdemu tworzenie zdecentralizowanej organizacji i zarządzanie nią.

Co to jest DigixDAO ?: W tym przewodniku dla początkujących przyjrzymy się, jak ten projekt planuje stworzyć nową kryptowalutę wspieraną przez rzeczywiste sztabki złota.

Recenzja Bitflyer Exchange: Sprawdzamy BitFlyer, plik największa na świecie giełda bitcoinów działający w Japonii, Europie i Stanach Zjednoczonych.

Przegląd wymiany IDEX: IDEX to wschodząca gwiazda w zdecentralizowanej przestrzeni wymiany, a jeśli lubisz EtherDelta, ale denerwuje Cię używanie go, zdecydowanie warto wypróbować.

Co to jest Filecoin ?: Filecoin to niecierpliwie wyczekiwane zdecentralizowane rozwiązanie do przechowywania danych. W 2017 roku pierwsza oferta monet Filecoin stała się największą sprzedażą tokenów w historii, gromadząc 257 milionów dolarów wpłat.

Da Hongfei o przyszłości Crypto i NEO: Za jego przyjazną osobowością i szczerymi żartami z jego pulchnych i skromnych wczesnych dni kryptowalut kryptowalutowych stoi jeden z kluczowych strategów kryptowalut o historycznej kapitalizacji rynkowej przekraczającej 10,5 miliarda dolarów.

Wyścigi: najwyżej zdecentralizowany świat pamięci masowej Ideą zdecentralizowanej pamięci masowej jest umożliwienie zwykłym ludziom wynajmowania niewykorzystanej części miejsca na dysku twardym w sieci peer-to-peer. Kto zatem wygra wyścig o najlepsze zdecentralizowane rozwiązanie pamięci masowej?

Wywiad z Kilianem Rauschem, Dyrektorem Produktu w Exchange Union: Rozmawialiśmy z Rauschem na konferencji Blockchain Connect w San Francisco.

Co to jest CRYPTO20 ?: CRYPTO20 (C20) to pierwszy na świecie tokenizowany fundusz indeksów kryptowalut, umożliwiający inwestorom czerpanie korzyści z dywersyfikacji posiadania dwudziestu największych kryptowalut na rynku z łatwością i prostotą posiadania pojedynczego tokena.

Co to jest żeton chleba ?: Bread Token (BRD) zapewnia rabaty i dodatkowe usługi podczas korzystania z popularnej aplikacji portfela Bread, a Bread jest pierwszym portfelem kryptowalut, który zapewnia program lojalnościowy i program nagród dla klientów.

Wiadomości o kryptowalutach z całego świata

Przepraszam, Bitcoin, Iran cię nie lubi: Według źródła „Bank Centralny Iranu twierdzi, że współpracuje z innymi instytucjami w celu opracowania nowego mechanizmu kontroli i zapobiegania cyfrowym walutom w Iranie”. Wiadomość nie jest zaskakująca, ponieważ wiele innych krajów islamskich w ostatnim czasie ogłosiło kryptowalutę jako „nieislamską”, co jest sprzeczne z moralnością religii.

Polski Bank Centralny przyznaje się do tworzenia propagandy w kampaniach anty-Crypto Youtube: Bank Centralny Polski wynosi „hejterzy będą nienawidzić” na zupełnie nowy poziom, podobno wydając około 27 000 dolarów, aby odstraszyć ludzi od kryptowaluty fałszywymi wiadomościami. Jeden film, który ma ponad 500 000 wyświetleń, pokazuje młodego faceta, który traci wszystkie pieniądze inwestując w kryptowaluty i „zawstydzająco” nie może zapłacić za randkę w restauracji. Przestań marnować swoje banki pieniędzy, kryptowaluty nigdzie się nie wybierają.

polski bank centralny

Globalne niedobory GPU wynikające z szaleństwa górniczego: Górnicy z całego świata zwracają się na rynki azjatyckie zlokalizowane w Hongkongu i Singapurze po tańsze procesory graficzne, które obecnie sprzedają za dwukrotnie wyższą cenę z powodu rosnącego popytu. Wysokiej klasy karty graficzne są jednym z najbardziej wydajnych sposobów wydobywania kryptowaluty, ale ograniczona podaż produktów sprawia, że ​​potencjalni nabywcy przeczesują ulice w poszukiwaniu uczciwych ofert.

Nazywany „Crypto Valley”, szwajcarskie miasto szykuje się do rewolucji finansowej: Małe miasteczko Zug zyskuje sławę jako krypto-raj, prawdopodobnie dzięki pomocy wynalazcy Ethereum, Vitalika Buterina, który osiedlił się tam w 2014 roku. Położona około 30 minut od Zurychu rada miasta Zug umożliwia mieszkańcom uiszczanie opłat bitcoinami na swoje biuro rejestracyjne.

crypto valley zug

Francja zakazuje reklam kryptograficznych, oznaczy je jako instrumenty pochodne: Francuski organ nadzoru finansowego stwierdził w czwartek, że „platformy oferujące te produkty muszą przestrzegać przepisów dotyczących zezwoleń i zasad postępowania w biznesie… [i nie mogą być reklamowane za pomocą środków elektronicznych”. Posunięcie mogłoby oznaczać ewentualny zakaz wymian w kraju, które nie dostosowują się do najnowszych przepisów.

Czy moneta Petro zadziała dla Wenezueli ?: Wenezuela rozpoczęła w tym tygodniu sprzedaż swojej oficjalnej kryptowaluty nazwanej „petro”. Według źródła, „w miarę jak ekstremalna inflacja ciągnie w dół wenezuelskiego bolivara, brakuje żywności i leków, szerzy się przestępczość, a podstawowe usługi publiczne ugięły się pod naporem. Wielu mieszkańców już uciekło z kraju ”. Pod tym względem moneta jest postrzegana jako ostatnia próba administracji Maduro, aby pomóc ustabilizować gospodarkę kraju.

moneta petro

20 bilionów dolarów w monetach prawie utraconych w japońskiej giełdzie Glitch: Przez krótkie 20 minut użytkownicy giełdy Zaif mogli robić zakupy za darmo. Jeden użytkownik podobno próbował odejść z monetami wartymi 20 bilionów dolarów, ale firmie udało się szybko je odzyskać. Firma twierdzi, że jest tylko jeden klient, który zbiegł z tokenami i pomyślnie wysłał je na inną giełdę, a obecnie jest w trakcie negocjacji z traderem, aby je zwrócić.

Urzędnicy z Korei Południowej uważają, że kolega zmarł w wyniku stresu związanego z kryptowalutami: Szef ds. Polityki gospodarczej w Biurze Koordynacji Polityki Rządu Jung Ki-joon zmarł w tym tygodniu, a jego koledzy uważają, że „stres związany z sektorem kryptowalut mógł przyczynić się do wywołania zawału serca”. Chociaż wykluczono faule, jest coś dziwnego w tym, że szef regulacji w Korei Południowej ds. Kryptowalut zmarł przed nadchodzącymi ramami regulacyjnymi dotyczącymi kryptowalut w tym kraju.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map