W tym tygodniu w kryptowalutach: 21 czerwca 2019 r

Aktualizacja rynku kryptowalut

Zaczynamy zielone lato. Miejmy nadzieję, że teraz będzie można bezpiecznie schować kryptograficzne kurtki zimowe i włożyć strój kąpielowy, gdy wkraczamy w pierwszy dzień lata 2019 r..

Big Bad Bitcoin zbliża się obecnie do pułapki 10000 USD i jest w górę 17,57% w tygodniu. Ostatnim razem, gdy cena BTC wynosiła blisko 10 000 USD, spadała swobodnie w środku zimy kryptograficznej 5 maja 2018 r. 10 000 USD po prostu wydaje się lepsze, gdy rośnie.

Ethereum również miał wspaniały tydzień 12,31% i blisko 300 USD za ETH. XRP jest w górę 11%. Binance Coin powrócił z zeszłego tygodnia i jest w górę 16,88%. Monero i ZCash prywatności są już dostępne 22,55% i 23,69% odpowiednio, prawdopodobnie w związku z wiadomością o oficjalnym ogłoszeniu przez Facebooka uruchomienia ich stablecoina. MonaCoin, znany jako „pierwsza japońska kryptowaluta”, ruszył 41,35%.

Jednak to nie było tylko słońce i stokrotki. Kilka projektów przegapiło zieloną falę i zatopiło się na czerwono: Tezos w dół 7,11%, Nano w dół 8,71%, i Komodo w dół 10,45%, straty, które kopią jeszcze głębiej, jeśli dodamy ogromne zyski BTC w ciągu tygodnia.

cena kryptowalut

Najważniejsze wiadomości tygodnia o kryptowalutach

Facebook ogłasza premierę Libry dla kontrowersyjnych tłumów: Facebook oficjalnie ogłosił sieć testową i uruchomienie długo oczekiwanego stablecoina Libra, a wszyscy i ich babcia mieli publiczny komentarz na ten temat. Przy prawie 2,4 miliarda aktywnych użytkowników miesięcznie nie jest to szokujące, że stary FB zrobił kilka fal. Jednym z głównych celów Libry jest stworzenie globalnej waluty dla światowych populacji bez banków. Dzięki podobnej zamienności do waluty fiducjarnej Libra chce pomóc każdemu w utrzymaniu bezpieczeństwa i dostępności środków.

Największa japońska aplikacja do przesyłania wiadomości, która uruchomi kolejną giełdę kryptowalut: Line, najpopularniejsza aplikacja do przesyłania wiadomości w Japonii, z ponad 80 milionami użytkowników, oczekuje na zgodę japońskiej agencji usług finansowych na uruchomienie giełdy kryptowalut o nazwie BitMax. Linia wcześniej uruchomiła BITBOX, giełdę kryptowalut w Singapurze, a BitMax ma na celu wykorzystanie tej samej technologii, co ogólnie dobrze zarządzana giełda BITOX. Zatwierdzenie ma nastąpić już w czerwcu 2019 r.

Ludzie mówią rzeczy

Bitcoin do 15 000 $? Tyler Winklevoss tak myśli: Mając w zasięgu wzroku 10 tysięcy dolarów BTC, współzałożyciel Gemini Tyler Winklevoss opublikował na Twitterze 15 tysięcy dolarów jako kolejną logiczną cenę docelową tokena. John McAfee również włączył się, twierdząc, że jeśli BTC przekroczy 100 tysięcy dolarów, następnym celem będzie fajny milion dolarów.

Jeśli bitcoin przekroczy 10 000, możesz założyć się, że przebije 15 000…&# 128077;&# 127995;&# 128640;

– Tyler Winklevoss (@tylerwinklevoss) 19 czerwca 2019 r

Co nowego w CoinCentral?

Co to jest waga? | Przewodnik po nadchodzącej kryptowalutach Facebooka: jeśli nie byłeś uwięziony w Himalajach przez ostatni tydzień, prawdopodobnie słyszałeś o Wadze.

Co to jest LEO? | Wszystko, co musisz wiedzieć o kryptowalutach Bitfinex: LEO to token narzędziowy, którego można używać na wszystkich platformach iFinex, w tym Bitfinex i Ethfinex. Token wywodzi się od „Unus Sed Leo”, motta firmy iFinex. Łacińska fraza opisuje historię, w której locha krytykuje lwa za to, że ma tylko jedno dziecko. Lew zgadza się w odpowiedzi, ale stwierdza, że ​​jedno dziecko jest lwem, argumentując, że jakość jest ważniejsza niż ilość.

Co to jest uśmiech? | Pierwszy duży łańcuch blokowy do wdrożenia MimbleWimble: Grin to prywatny, lekki projekt blockchain MimbleWimble. Podobnie jak Monero i Zcash, celem Grin jest zachowanie Twojej tożsamości i historii finansowej w tajemnicy, gdy uczestniczysz w sieci.

Czy moneta Facebooka (FB) może naprawdę zakłócić rynki kryptowalut i przekazów pieniężnych: wysoce tajny projekt Facebooka Libra znalazł się ostatnio na pierwszych stronach gazet ze względu na ogromny potencjał, który ma do zakłócenia zarówno międzynarodowego rynku przekazów pieniężnych, jak i sektora kryptowalut.

Libra nakłania amerykańskich regulatorów do działania: W niektórych wiadomościach o nowościach, premiera Libry na Facebooku wpłynęła również na sennego niedźwiedzia, jakim jest Waszyngton. Amerykańscy prawodawcy i organy regulacyjne od dawna utrzymują chłodne i sprzeczne stanowisko w sprawie kryptowalut, a ich dotychczasowe obawy skupiały się na ochronie konsumentów przed oszustwami i zapobieganiu finansowaniu nielegalnej działalności. Jednak w przypadku firmy macierzystej, która już siedzi w gorącej wodzie regulacyjnej z powodu obaw dotyczących prywatności użytkowników i potencjalnych opłat monopolistycznych, amerykańskie organy regulacyjne prawdopodobnie będą uważnie obserwować Librę i ogólnie przestrzeń kryptowalut.

Nadchodzące wytyczne FATF mogą przynieść zagładę niektórym firmom kryptograficznym: Dzisiejszy dzień może być dniem „zrób lub zepsuj” dla wielu firm kryptowalutowych, w szczególności giełd i depozytariuszy kryptowalut. Tego dnia Grupa Specjalna ds. Przeciwdziałania Praniu Pieniędzy (FATF) wydaje wytyczne dotyczące tego, jak kraje powinny nadzorować aktywa cyfrowe, donosi Bloomberg..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map