W tym tygodniu w kryptowalutach – 1 grudnia 2017 r

W tym tygodniu w kryptowalutach – cotygodniowe podsumowanie wiadomości

Big Bitcoin 10k (i 11k): Na wypadek, gdybyś to przegapił, Bitcoin włamał się do zbliżającego się 5-cyfrowego klubu cenowego 11500,00 $ przed tymczasowym zanurzeniem. To doniosłe wydarzenie spotkało się z połączeniem okrzyków z całego świata kryptowalut i odgłosów ludzi uderzających się w głowę za to, że wcześniej nie kupili Bitcoinów.

Otrzymujesz ATH i otrzymujesz ATH: Bitcoin nie tylko osiągnął swój nowy rekord wszechczasów, ale także kilka innych monet trafiło w swoje ATH. Ethereum uderzył w górę o 520,00 $, Monero wzruszył się 212,00 $, Dash rzucił się do 826 $, a nawet Litecoin zdołał przebić się do blisko 100 dolarów 104,00 $.

Kłopoty z uwięzi (ciąg dalszy): W zeszłym tygodniu Tether twierdził, że został zhakowany za 30 950 000 USDT. W tym tygodniu ludzie dalej kwestionowali legalność Tethera i wyrazili sceptycyzm co do ich związku z Bitfinex. Wiele z tych obaw koncentruje się na szybkiej emisji USDT i kwestionuje, czy Tether faktycznie ma aktywa, aby wykonać kopię zapasową nowej emisji.. Charlie Lee, Założyciel Litecoina zaproponował, że przyjrzy się temu problemowi.

Nadążanie za The Cryptos: Skok ceny bitcoinów pomogło zwiększyć liczbę Wyszukiwane hasła „bitcoin” są inne niż „Kardashians”, co zasadniczo oznacza, że ​​więcej osób szuka informacji o Bitcoinie niż Kardashians. Jest to godne uwagi z dwóch powodów:

 1. Powitanie wczesnej większości? To skłania nas do zastanowienia się, gdzie popularność Bitcoinów na dyfuzja skali innowacji. Kardashianie to powszechnie znana nazwa, a Bitcoin prawdopodobnie wkrótce też będzie.
 2. Media podążają za uwagą. Ta liczba wyszukiwań nie jest czymś, co pozostanie niezauważone przez media. Widzieliśmy większe organizacje medialne, takie jak as Stołki barowe zacznij publikować treści związane z bitcoinami. Chociaż może nie jest to najlepsza droga, aby to zrobić, pomoże to przyspieszyć punkt 1.

bitcoin kardashians

Via Bloomberg

IRS i Coinbase – relacja miłość / nienawiść: Sąd federalny w Kalifornii nakazał Coinbase zgłosić każdego, kto sprzedał, wysłał lub otrzymał ponad 20 000 dolarów poprzez swoje konta Coinbase w ciągu jednego roku między 2013 a 2015 r. do IRS. Coinbase szacuje, że 14 355 zgłoszonych użytkowników spełniło wymagania rządu.

Oto dwa spojrzenia na tę historię:

 1. Giełdy kryptowalut nieuchronnie będą kolidować z organami regulacyjnymi. Współpracując z IRS, Coinbase ustanawia precedens, który w dłuższej perspektywie prawdopodobnie będzie działał na korzyść kryptowalut.
 2. Stanowiło to zły precedens dla prywatności finansowej. Prywatność jest ogromnym punktem sprzedaży dla wielu osób w społeczności kryptowalut i słusznie czują się skrzywdzeni przez agencję rządową, która włamuje się do ich danych.
 1. Tutaj zastrzeżenie. Nawet jako ktoś, kto niezwykle ceni swoją prywatność, ważne jest, aby zrozumieć ciemne strony prywatności finansowej i dlaczego może to stanowić problem w oczach rządu. Sięga głębiej niż podatki. Ogromny problem pojawia się, gdy źli ludzie zaczynają używać kryptowalut do finansowania rzeczy złych.

Co nowego w CoinCentral?

W tym tygodniu zespół CoinCentral zebrał kilka nowych ekscytujących zasobów:

Nowe przewodniki po kryptowalutach stworzone w tym tygodniu:

 • Co to jest Steem? – Dowiedz się, o czym jest ten token powiązany z nową, rewolucyjną platformą treści.
 • Co to jest BAT? – Cyfrowy token reklamowy oparty na łańcuchu bloków oparty na Ethereum.
 • Co to jest QTUM – Przewodnik dla początkujących na temat technologii blockchain, która łączy inteligentne kontrakty Ethereum z stabilnym blockchainem Bitcoina
 • Recenzja na Rollercoaster – Wgląd w dziką jazdę skoków cen w tym tygodniu.
 • Krany Ethereum – Tworzenie Ethereum poprzez oglądanie reklam, czy warto?

Więcej wiadomości o kryptowalutach z całej sieci


Witamy w Big Leagues, dzieciaku: Amerykańskie organy regulacyjne wyraził zgodę do dwóch największych firm finansowych na świecie, CME Group Inc. i Cboe Global Markets Inc., aby umożliwić handel kontraktami futures na Bitcoin. Planują rozpocząć wystawianie tych produktów 18 grudnia. CME zastosuje niestandardową stawkę referencyjną ustaloną za pomocą Crypto Facilities, a CBOE wykorzysta dane z Gemini. To wielka wiadomość, ponieważ notowanie na tych dwóch giełdach otwiera bramy dla szerokiego grona nowych inwestorów.

Nasdaq + Bitcoin: Operator giełdy transatlantyckiej z siedzibą w Nowym Jorku planuje zawrzeć kontrakt futures oparty na Bitcoinie w 2018 roku. To tylko oznacza kolejną organizację finansową zanurzającą się w kryptowalutowej wodzie i chłodno przyjmującą Bitcoin.

PWC + Bitcoin? Jedna z największych firm księgowych na świecie, PricewaterhouseCoopers (PWC), po raz pierwszy w Hongkongu przyjęła bitcoiny do swoich usług. Prezes PwC w regionie Azji i Pacyfiku, Raymund Chao, zauważył: „Wskazuje to również na to, że bitcoin i inne uznane kryptowaluty rozwinęły się obecnie w szerzej akceptowane formy rozliczeń”. To sprawia, że ​​PwC jest drugą z „Wielkiej Czwórki” firm księgowych, które akceptują Bitcoin, jako Ernst & Young (EY) pokonał ich, przyjmując Bitcoin w Szwajcarii pod koniec 2016 roku.

Tygodniowy hejter Bitcoinów: W tym tygodniu nagroda za nienawiść do bitcoinów trafia do założyciela Vanguard, Jacka Bogle, który ostrzegł ludzi przed „Unikaniem Bitcoin-Like the Plague”. Chociaż „stara gwardia kontra nowa, błyszcząca przerażająca technologia” nie jest niczym nowym, warto zwrócić uwagę na te rzeczy, aby zobaczyć, jak zmienią się opinie w nadchodzących miesiącach.

Satoshi Teslamoto? Zaczęła krążyć plotka, że ​​Elon Musk jest w rzeczywistości tajemniczym założycielem Bitcoina, Satoshi Nakamoto. Były stażysta SpaceX napisał plik Średni post z pewnymi kwestiami, które nie były takie złe.

 1. Dogłębne zrozumienie ekonomii i kryptografii? Czek.
 2. Mistrz C ++ (język, w którym napisano Bitcoin)? Czek.
 3. Erudyta w wielu dziedzinach? Czek.

Jeśli to prawda, moglibyśmy dodać „twórcę Bitcoin” do tego współczesnego CV Bena Franklina, które obejmuje: SpaceX, Tesla, Solar City i Hyperloop.

McAfee wkłada pieniądze tam, gdzie są usta: Na początku tego roku szczery rzecznik kryptowalut i ekspert ds. Cyberbezpieczeństwa John McAfee oświadczył, że „zjadłby własnego kutasa w krajowej telewizji”, gdyby cena Bitcoina nie osiągnęła 500 000 USD do roku 2020. W świetle tego, że Bitcoin osiągnął 10 000 w tym tygodniu, zamiast tego odetchnął z ulgą i płynął, McAfee podwoił swoją cenę docelową na 2020 r. do 1000000 USD.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map