W tym tygodniu w Crypto – 6 kwietnia 2018 r. | CoinCentral

W tym tygodniu w Crypto – 6 kwietnia 2018 r

Stary, gdzie podłoga?

Nie poważnie, gdzie to jest? Po dalszym spadku w połowie marca, rynek kryptowalut na krótko odbił powyżej 350 miliardów dolarów, by kontynuować powolny i stały spadek do poziomów z połowy marca.

Teraz jednak całkowita kapitalizacja rynkowa tej przestrzeni jest niższa niż najniższe poziomy, które osiągnęła pół miesiąca temu. Na poziomie 249 miliardów dolarów znajdujemy się na najniższym poziomie od 22 listopada 2017 r. Odtąd obserwowanie trwających kilka miesięcy działań bocznych byłoby dobrym znakiem wskazującym, że rynek uspokaja się i konsoliduje. Jeśli nie, a Bitcoin spadnie poniżej 6 tysięcy dolarów, przygotuj się na dalszy trend spadkowy.

Bitcoin: Na dół 4% w tygodniu Bitcoin odpoczywa na nieco ponad 6600 USD. Nie najgorszy spadek, ale wyraźny znak, że nie dano nam wyraźnego odwrócenia trendu na rzecz rosnących cen.

Ethereum: Srebrny chłopak Crypto pływa na tej samej łodzi co wielki brat Bitcoin. Przy 368 USD, Ethereum również spadł 4%, co jest niemal mile widzianym odejściem od większych strat, jakie poniósł w porównaniu ze swoimi kohortami w ostatnich tygodniach.

Marszczyć: Zajmując trzecie miejsce (zarówno pod względem ceny, jak i kapitalizacji rynkowej), Ripple poniosło podwójne straty w stosunku do naszych pozostałych dwóch aktywów, spadając 8% od jego ceny w zeszły piątek.

rynek kryptowalut 6 kwietnia

Wiadomości krajowe

Cała ta gotówka i ripple wciąż nie może zostać wymieniona w Gemini lub Coinbase: W tym tygodniu pojawiły się raporty, że pomimo wielu wysiłków Ripple nie zdołał umieścić XRP na Coinbase lub Gemini. Zespół banku zajmującego się monetą próbował swoich sił, płacąc z góry Gemini 1 milion dolarów, a nawet pożyczając 100 mln dolarów XRP firmie Coinbase, bezskutecznie. Jako hotspoty w USA do bezpośredniego zakupu kryptowalut za pomocą fiat, notowanie na obu giełdach umocniłoby Ripple jako jeden z najważniejszych aktywów kryptowalut.

Inwestorzy z USA zobowiązują się do 25 miliardów dolarów w podatkach kryptograficznych, szacunki strategów: Wyobraź sobie niewielką część – mniej niż 7% – populacji kraju, która jest winna więcej podatków niż cały PKB małego kraju. Cóż, według Thomasa Lee, współzałożyciela i czołowego badacza Fundstrat, ten but pasuje do populacji inwestującej w kryptowaluty w Stanach Zjednoczonych. Według szacunków analityka amerykańscy inwestorzy są winni około 25 miliardów dolarów podatku od kryptowalut, co może się ostatnio przyczynić do złego stanu rynku kryptowalut, uważa Lee..

Kongres (wreszcie) nadaje kryptowalutom S / O w rocznym wspólnym raporcie ekonomicznym: Do zeszłego miesiąca komitety i podkomitety kongresowe prowadziły dyskusje na temat kryptowalut dla rządu federalnego. Jednak 13 marca cały Kongres odniósł się do kryptowalut w swoim wspólnym raporcie ekonomicznym, poświęcając całą sekcję wpływowi kryptowalut i technologii blockchain. Warto zauważyć, że w raporcie, który oznaczył rok 2017 jako „rok kryptowalut”, nadal stwierdza się, że „[jeśli] waluty cyfrowe staną się mniej zmienne w przyszłości, wycena przedmiotów w tych nominałach może stać się łatwiejsza, a osoby mogą zacząć używać ich częściej jako medium wymiany ”.

Raport Kongresu Bitcoin

Robinhood uruchamia bez opłat opcję inwestowania w kryptowaluty: 2 kwietnia Robinhood uruchomił swoje długo oczekiwane usługi handlu kryptowalutami, dodając do swojego zestawu opcji handlu akcjami. Popularny wśród millenialsów, Robinhood ogłosił w styczniu, że zapewni bezpłatny handel kryptowalutami dla Ethereum i Bitcoin. Teraz usługa jest dostępna, umożliwiając mieszkańcom Kalifornii, Massachusetts, Missouri i Montany kupowanie Bitcoinów i Ethereum za USD. Robinhood oczekuje rozszerzenia usługi na kolejne stany w przyszłości.

SEC dostarcza KO do ICO promowane przez Floyda Mayweathera: Być może celebryci zastanowią się dwa razy, zanim odtąd będą promować ICO. Centra Tech Inc., która była promowana przez emerytowanego boksera Floyda Mayweathera, zebrała 32 miliony dolarów po tym, jak obiecała inwestorom, że pozwoli im automatycznie przenosić kryptowaluty na fiat dzięki partnerstwu z Visa i Mastercard. Oczywiście nie istniały żadne takie partnerstwa, a SEC oskarżyła swoich założycieli, Sohrab Sharma i Roberta Farkasa, o oszustwo, aresztowanie Farkasa na lotnisku, gdy przygotowywał się do ucieczki z kraju.

Amerykańscy studenci wydobywają bitcoiny z darmową elektrycznością w akademiku: Czasy się zmieniają, a uczniowie zmieniają się wraz z nimi. Zamiast zadowalać się typową pracą zawodową lub pracą w niepełnym wymiarze godzin, dzieciaki w dzisiejszych czasach korzystają z darmowej energii elektrycznej w pokojach w akademiku do wydobywania bitcoinów i innych kryptowalut. Trend zaczął nabierać rozpędu w zeszłym roku, ale podczas trendu spadkowego na rynku stał się mniej popularny wraz ze spadkiem zysków z wydobycia.

Arizona legalizuje wykorzystanie Blockchain dla firm i korporacji: Nagłówek mówi wszystko. Dodając do swojej listy sporów sądowych przyjaznych dla kryptowalut, Arizona dała teraz przedsiębiorstwom w stanach zielone światło do przechowywania i przesyłania danych przy użyciu technologii blockchain. Gubernator Arizony Doug Ducey podpisał ustawę 3 kwietnia.

Coinbase przechodzi do Corner Market, gdy zaczyna tworzyć fundusz VC: Rynek może spadać, ale Coinbase nie zwraca na to uwagi. Największa na świecie giełda / sprzedawca kryptowalut ogłosiła w marcu, że uruchomi własny indeks, a teraz ustanawia własny fundusz venture capital. Coinbase Ventures, jak to się nazywa, będzie starać się wybierać „firmy na wczesnym etapie rozwoju, które mają zespoły i pomysły, które mogą posuwać przestrzeń do przodu w pozytywny, znaczący sposób”, według Coinbase.

Przedstawiamy Coinbase Ventureshttps://t.co/flW2jsF60M

– Coinbase (@coinbase) 5 kwietnia 2018 r

George Soros zatwierdza handel kryptowalutami dla swojego funduszu inwestycyjnego: W zaskakującym obrocie wydarzeń George Soros zatwierdził handel kryptowalutami dla funduszu Soros z Nowego Jorku. W styczniu tego roku Soros nie wypowiadał się tak wysoko o kryptowalutach na Światowym Forum Ekonomicznym w Davos w Szwajcarii, ale ten ruch wydaje się wskazywać na odejście od jego twardej postawy sprzed zaledwie kilku miesięcy..

Co nowego w CoinCentral?

Instrukcja konfiguracji Ledger Nano S (konfiguracja + instalacja aplikacji): Potrzebujesz pomocy w konfiguracji Ledger Nano S? Jesteśmy z Tobą.

Pełne węzły Bitcoin: czym są i jak je skonfigurować: Zrozumienie, jak działają węzły, jest zadaniem własnym, nie mówiąc już o ustanowieniu go dla siebie. Na szczęście mamy wszystkie potrzebne informacje.

Blockchain i sztuka: rynek jest tutaj i co musisz wiedzieć: Niektórzy mówią, że technologia to sztuka. W związku z niedawnym boomem na rynku sztuki blockchain wydaje się to być bardziej faktem niż fikcją.

Co to jest Civic (CVC)? Przewodnik dla początkujących: Zapoznaj się z naszym przewodnikiem po Civic dla początkujących, aby dowiedzieć się więcej o weryfikacji tożsamości i zarządzaniu nią.

Jak wysłać tokeny ERC20 z księgi Ledger Nano S (za pomocą MyEtherWallet): Portfele sprzętowe Ledger Nano S integrują się z usługami MyEtherWallet, dzięki czemu przechowywanie i wysyłanie tokenów ERC20 to pestka.

Chris Keshian z Apex Token Fund dostarcza fundusze zabezpieczające kryptowaluty przeciętnemu inwestorowi: Niewiele funduszy hedgingowych kryptowalut jest otwartych dla nieakredytowanych inwestorów – Chris Keshian chce to zmienić.

Wysyłka Blockchain: nowy protokół wysyłki: Technologia Blockchain może zrewolucjonizować odwieczną branżę: żeglugę.

Bitcoin Mining nagrzewa się na kampusach uniwersyteckich: Hej, gdybyś miał dostęp do darmowej energii elektrycznej, czy nie spróbowałbyś górnictwa??

Bitcoin Private, pierwsze w swoim rodzaju „scalenie wideł” Bitcoin i Zclassic: Niektórzy programiści zebrali się, aby dokonać czegoś bezprecedensowego w krypto-sferze: stworzyli nową walutę, łącząc dwie istniejące.

Jak przenieść tokeny ERC20 z Ledger Nano S (za pomocą MyEtherWallet): Wysyłanie tokenów ERC20 do Twojej księgi Ledger jest nieco bardziej skomplikowane niż wysyłanie Bitcoin i Ethereum. Zamiast korzystać z aplikacji Ledger, musisz użyć MyEtherWallet. Nie martw się jednak. W tym przewodniku nauczymy Cię, jak przenosić tokeny ERC20 do Ledger Nano S..

Jak rynkowe slajdy, fundusze Crypto Hedge spadają z tym: Z 9 funduszami hedgingowymi zmuszonymi do zamknięcia usług już w tym roku, pozostałe 250+ kryptowalut na świecie może ujrzeć problemy na horyzoncie.

Blockchain spotyka się z reklamą cyfrową: 3 projekty mające na celu zdetronizowanie królów: Blockchain dał setkom projektów srebrną kulę do pokonania panujących pośredników – pytanie brzmi, czy mają to, czego potrzeba, aby zbudować broń i faktycznie ją strzelać.

Wprowadzenie do wzorców wykresów odwrócenia: Chcesz podnieść swoje umiejętności TA? Możemy Ci pomóc z naszym przewodnikiem po odwracaniu wzorów.

Co to jest Enjin Coin? Przewodnik dla początkujących: Dowiedz się więcej o monetach Enjin i zasobach w grach opartych na łańcuchu bloków dzięki naszemu przewodnikowi dla początkujących.

Jak przenieść Bitcoin do Ledger Nano S: Choć może się to wydawać proste, czasami każdy potrzebuje trochę pomocy, więc nie przejmuj się drobiazgami – już mamy dla Ciebie.

Poznaj Plantoid: oparte na Blockchain, zjadające bitcoiny dzieło sztuki robotów: Plantoid to instalacja sztuki robotów zbudowana na blockchainie. W pełni autonomiczna, automatyczna roślina przetrwa dzięki darowiznom w postaci Bitcoinów, a jej jedynym celem jest reprodukcja innych Plantoidów.

Nawet z pieniędzmi na stole, czołowe giełdy w USA nie chcą falowania: Ripple po prostu nie może złapać przerwy, nawet gdy próbuje dostać się do Gemini i Coinbase.

Verge otrzymuje 51% ataku, w odpowiedzi Hard Forks: Verge padł ofiarą pierwszego w historii 51% ataku w historii kryptowalut, a jego zespół z trudem stara się zminimalizować straty finansowe.

Dyrektor generalny Coinnest aresztowany za oszustwo, defraudację: Zarówno w przypadku banków, jak i giełd, południowo-koreańscy urzędnicy uważali, aby zablokować praktyki oszustw i prania pieniędzy, i jak sugerują aresztowania Coinnest, nie bez powodu.

Luis Cuende z Aragonii na temat zarządzania Blockchain & Jurysdykcja cyfrowa: Mieliśmy zaszczyt porozmawiać z Luisem Cuende, założycielem Aragonii i kierownikiem projektu, na temat roli blockchain w zarządzaniu.

The Rise of Blockchain Courses na najlepszych amerykańskich uniwersytetach: Blockchain trafia do programów nauczania informatyki w całym kraju, więc przyjrzeliśmy się tym programom i oferującym je uniwersytetom.

Jak wysłać Bitcoin z Ledger Nano S: Ponownie, może wydawać się proste, ale oto krótkie podsumowanie na wypadek, gdybyś go potrzebował.

Crypto News z całego świata

Koreańscy administratorzy Exchange zostają oznaczeni defraudacją: Prezes Coinnest i jego załoga są zatrzymywani przez południowokoreańską policję za „sprzeniewierzenie miliardów wygranych z kont ich klientów i przelanie ich na własne”. W sumie podano, że zdefraudowali fundusze o wartości około 940 000 USD.

Monex kupuje Coincheck, podąża śladami koła: Monex, japońska internetowa firma brokerska, ratuje Coincheck wykupem o wartości wielu milionów dolarów. Pod koniec stycznia tego roku na giełdzie doszło do najdroższego do tej pory włamania do kryptosfery, tracąc na NEM około 530 milionów dolarów. To przejęcie sprawia, że ​​Monex jest drugą firmą, która zakupiła w tym roku giełdę, po zakupie przez Circle giełd Poloniex.

Indyjski bank centralny odrzuca wszystkie konta związane z kryptowalutami: Nie, Indie nie zakazują kryptowalut, jak błędnie sugerowały niektóre raporty. To powiedziawszy, Centralny Bank Indii zrywa wszelkie więzi z firmami, osobami lub organizacjami zaangażowanymi w kryptowaluty. Urząd bankowy podał tę informację w swoim „Oświadczenie w sprawie polityk rozwojowych i regulacyjnych” 5 kwietnia, wraz z planami wydania własnej krajowej kryptowaluty w przyszłości.

Verge zostaje trafiony z 51% ataku, drużyna decyduje się na Hard Fork: Jako pierwsza w dziedzinie kryptowalut popularna moneta prywatności Verge padła w środę ofiarą 51% ataku sieciowego. Korzystając z unikalnego konsensusu PoW opartego na wielu algorytmach Verge, haker oszukał sieć, aby umożliwić mu wydobywanie bloku na sekundę za pomocą Scrypt. Po tym, jak haker stracił około 1 miliona dolarów XVG, zespół Verge planuje hard fork, aby naprawić straty.

Jutro wypuścimy nowy portfel Qt dla Windows i Mac OS, wraz ze szczegółowym wyjaśnieniem exploita górniczego, z którym mieliśmy do czynienia. dziękuję wszystkim za cierpliwość! NIE mamy gratisów, jak widać poniżej, to spam. #vergefam $ XVG

– vergecurrency (@vergecurrency) 6 kwietnia 2018 r

Japonia opracowuje ramy dla ICO, wygląda na legalizację: Grupa zadaniowa ICO rządu Japonii nakreśliła zbiór zasad umożliwiających legalne pierwsze oferty monet w swoim kraju. 5 kwietnia ICO Research Group wydała raport który chce promować wzrost, jednocześnie chroniąc przed oszustwami, stwierdzając, że „ICO [model] jest wciąż w powijakach i nie ma jeszcze praktyk branżowych”, więc „[odpowiednie] zasady muszą zostać ustalone, aby umożliwić [ICO] zdobycie zaufania publicznego i rozwijać się jako solidna i niezawodna metoda finansowania ”.

Południowokoreańscy giganci bankowi są przyjaźni dla kryptowalut, OmiseGo: Nawet gdy Kookmin, największy bank w Korei Południowej, zamyka usługi kryptowalutowe, Shinhan i Woori mają otwarte ramiona dla ruchu i jego giełd. Na przykład Shinhan rozpoczął testowanie płatności w sieci Ripple, rozwija usługi portfela i skarbca dla chłodni i nawiązał strategiczne partnerstwo z OmiseGo.

Pierwsza aplikacja Lightning Network uderza w sklep Google Play: Minęło nieco ponad trzy tygodnie, odkąd Lightning Labs opublikował wersję beta dla Lightning Network, a programiści byli zajęci. ACINQ wypuścił swój portfel Eclair, jedną z implementacji LN, 4 kwietnia, „portfel Bitcoin nowej generacji, gotowy na Lightning”, który „może być używany jako zwykły portfel Bitcoin, a także może łączyć się z siecią Lightning Network za tanio i natychmiastowo płatności ”, według startupu technologicznego.

Bitmain przedstawia Ethash, zgodnego z Ethereum ASIC Miner: 3 kwietnia chiński producent górniczy Bitmain napisał na Twitterze, że rozpoczął produkcję swojego górnika Ethash ASIC. ASIC pozwoliłby użytkownikom wydobywać Ethereum i garść altcoinów Proof-of-Work, a firma reklamuje ten sprzęt jako „najpotężniejszy i najbardziej wydajny górnik EtHash ASIC na świecie”. Każdy kosztuje 800 USD, nie jest dostępny dla mieszkańców Chin, a kupujący są ograniczeni do jednego na zamówienie. Jak na ironię, firma przyjmuje tylko BCH lub USD za zamówienia.

Z przyjemnością ogłaszamy Antminer E3, najpotężniejszą i najwydajniejszą koparkę EtHash ASIC na świecie.

Limit zamówień jednego górnika na użytkownika i niedostępne w Chinach.

Ograniczone zapasy, zamów teraz tutaj: https://t.co/Zfw3afjJHs# antminerE3 pic.twitter.com/SjHu2eUThp

– BITMAIN (@BITMAINtech) 3 kwietnia 2018 r

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map